Anasayfa / ada blois / ADA Blois – Le Portel İddaa Tahmini 11.11.23

ADA Blois – Le Portel İddaa Tahmini 11.11.23

Fransa Betclic ELITE Pro A 11. hafta mücadelesinde ADA Blois Cumartesi günü saat 20:30’da Le Portel ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 7.5 handikap belirlemişler. 

Blois ligin orta şekerli takımlarından birisi, son 4 maçlarından 3 tanesini kazanarak toplamdan 5 galibiyete ulaştılar ve play-off yarışına katıldılar. Son 2 maçlarında ise pek iyi sinyaller vermediler, son maçta konuk ettikleri denk rakiplerden Nancy’i ancak uzatma sonunda, 1 sayı ile geçmişler ardından da konuk oldukları güçlü Paris karşısında zaman zaman direnseler de 72-65 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. 

Le Portel ise ligin en formda ekiplerinden birisi konumunda. Nitekim son 5 maçlarını üst üste kazanarak geliyorlar burada, moral ve özgüven depoları ağzına kadar dolu! Son deplasman maçlarında da alt sıra ekiplerinden Levallois’yı zorlanmadan 62-78 gibi net bir skorla geçmeyi bilmişlerdi. 7 Kasım’daki o maçta Fevrier 18 sayı, 6 ribaund, 5 asist, Turner 17 sayı, 8 ribaund ve Vautier 12 sayı ile galibiyeti getiren başlıca isimlerdi. 

İki takım da şuana kadar 5’er galibiyet topladılar ve play-off yarışına dahil olmayı başardılar. Aralarındaki temel fark ise Le Portel’in bu galibiyetleri seri halinde alarak buraya gelmiş olması, tam 5 maçtır bilekleri bükülmüyor! Bir kez daha zor bir deplasmandalar, Blois da evinde iyi oynayan bir takım ama Portel’in yine kolay pes etmeyeceğini ve Fevrier, Turner, Vautier gibi silahlarla kaybetse de en azından handikapta kalabileceğini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.43
intobet Oranı: MS 2 (+7.5) – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Dallas Mavericks – Utah Jazz İddaa Tahmini 07.12.23

NBA Batı Konferansı mücadelesinde Dallas Mavericks Perşembe günü saat 04:30’da Utah Jazz ile karşılaşacak. Hem …