Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (2) 11.11.23

Günün İddaa Kuponu (2) 11.11.23

Cumartesi programında Fransa Betclic ELITE Pro A, İspanya Liga Endesa, Almanya easyCredit BBL sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için paylaştım, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Le Mans – Nancy : ÜST (162.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.80 (intobet)

Gerek kağıt üstünde gerekse sahada oynanan basketbol anlamında iki takım arasında bir denklik var, hatta son dönemde Nancy daha formda, daha iyi oynuyor. Ancak deplasmanda oldukları için onlara tam olarak güvenemiyorum. İki takımın da hücumda etkili silahları olduğunu, tempoyu sevdiklerini ve savunmalarının da yumuşak olduğunu biliyoruz. Bu maçta tempo konusunda birbirlerine çanak tutacaklarını ve savunma zaaflarını cezalandırarak bize bol skorlu, keyifli bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

Andorra – Manresa : MS 1 – 1.46 (İddaa) & MS 1 – 1.60 (intobet)

Ligin orta sıralarında yer alan iki denk takımın karşılaşmasını izleyeceğiz, play-off yarışı adına önemli bir maç olacak. Dolayısıyla iki takım adına da sezonun hedef maçlarından biri olacak. Ancak bana göre aralarındaki denklik sadece kağıt üstünde kalacak çünkü Andorra evinde etkili oynayan, Manresa ise deplasmanlarda ayakta kalmakta zorlanan bir takım. Andorra’nın taraftar desteği ile beraber hata yapmayacağını düşünüyorum, yine de handikap riskine girmeyeceğim. 

Oldenburg – Ratiopharm Ulm : ÜST (172.5) – 1.52 (İddaa) & ÜST (172.5) – 1.75 (intobet)

Ligin zirvesi için kapışan iki dnek takımın mücadelesini izleyeceğiz. İki takım da beşer galibiyet topladılar ve iki takımın da sezona yaptıkları bu başarılı girişte öne çıkan özellikleri yüksek tempo ve hücum odaklı basketbol. Bu maçta da bir tarafta Russell ile Manning, diğer tarafta Williams ile Mathias varken bize yine bol skorlu, keyifli maç izleteceklerini düşünüyorum. Karşılıklı olarak 85 baremini aşmaları bana göre beklenen sonuç olur. 

İddaa Oranı: 3.44
intobet Oranı: 5.04Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 06.12.23

Turkish Airlines Euroleague 12. hafta kapanış gününde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için …