Anasayfa / ADATIP Sakarya BŞB / ADATIP Sakarya BŞB – TOFAŞ İddaa Tahmini 17.11.18

ADATIP Sakarya BŞB – TOFAŞ İddaa Tahmini 17.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 7.hafta mücadelesinde ADATIP Sakarya BŞB Cumartesi saat 13:00’da TOFAŞ ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 161.5 olarak belirlemişken İddaa da limiti aynı şekilde 161.5 olarak açıklamış.

Geçtiğimiz sezon play-off yaparak önemli bir işe imza atan Sakarya, bu sezona istediği gibi başlayamamıştı ve finansal problemler de vardı. Ancak koç Ernak ve Douglas liderliğinde bunların üstesinden geldiler, kendilerine geldiler. Şuanda 5 maçtan 3 galibiyet çıkarmış durumdalar. Europe Cup ve BSL’de son 3 iç saha maçlarını kazandılar. Son 2 maçta da hücumda verimliliklerini yukarı çektiler, 84 ve 80 sayı bularak kazandılar. 

Son finalist TOFAŞ ise bu sezona da iyi başladı BSL’de ve 6 maçtan 5 galibiyetle zirve yarışı içerisindeler. Koç Ene’nin öğrencileri içerde dışarda farketmeksizin tempoyu en üst seviyeye çıkarıp özellikle Garrett ve Mejia ile yüksek skorlara çıkarak kazanıyorlar. EuroCup ve BSL’de oynadıkları 3 deplasman maçlarına baktığımızda sırasıyla 170, 160 ve 164 sayı çıkmıştı.

Bir tarafta Douglas ile Salumu diğer tarafta Mejia ile Garrett, bizleri yüksek tempolu bir tam saha basketbolunu beklediğini düşünmemiz için bence yeterli sebepler ki son haftalarda da zaten iki ekip de bizlere bu tarz maçları fazlasıyla izlettiler. Özellikle Tofaş’ın sürekli tempoyu forse etmesini beklediğim maçta kazanan takımını 85 civarlarında skor bulacağını ve bunun da maçı üste taşımak için yeterli olacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: ÜST (161.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (161.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shenzhen – Beijing Ducks İddaa Tahmini 16.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shenzhen Perşembe saat 14:35’de Beijing Ducks ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de …