Anasayfa / Bahçeşehir Koleji / Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 17.11.18

Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 17.11.18

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 7.hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi saat 15:15’te Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Bets10 toplam sayı limitini 156.5 olarak açıklamışken İddaa ise limiti 154.5 olarak belirlemiş.

Ligin yeni takımlarından Türk Telekom 6 maçtan 3 galibiyet alarak aslında beklentilerin altında kaldı. Diğer taraftan Eurocup’da ise gruptan çıkma yolunda iddialarını sürdürüyorlar. BSL’de Ankara’da oynadıkları son 3 maça baktığımızda tempoyu kontrol edip sert savunma ile rakiplerini zorladıklarını görüyoruz. Bu 3 maçta sırasıyla 152, 140 ve 150 sayı çıkmıştı ki son ikisini de kazanmışlardı zaten.

Ligimizin bir diğer yeni takımı Bahçeşehir Koleji ise lige renk katmaya başladı ilk haftalardan. Colom liderliğinde göze hoş gelen güzel bir basketbol oynuyorlar. Ancak deplasman karneleri pek iyi değil, 2 maçta da hücumda sorun yaşadılar ve kaybettiler, sırasıyla 72 ve 71 sayı bulabilmişlerdi bu maçlarda. Deplasmanda rakipler tempo yapmalarına izin vermedikleri için set hücumlarından Colom’un bireysel performansı dışında sıkıntı yaşıyorlar.

Türk Telekom koç Gören’in hep söylediği gibi özellikle iç sahada, Ankara’da, “önce savunma” parolasıyla çıkıyor sahaya. Bahçeşehir ise deplasmanda skor üretiminde zorlanan, 70 sayıyı bile ıkına sıkına geçen bir takım. Denk güçlerin kapışmasında sert ve düşük tempolu bir maç geçmesini bekliyorum. Türk Telekom’un Colom’a baskı yaparak Bahçeşehir’i 70 sayının bile altında tutabileceğini düşünüyorum, bu nedenle de tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (154.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (156.5) / 1.67
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Shanxi Zhongyu – Bayi Rockets İddaa Tahmini 08.07.20

Çin Ligi mücadelesinde Shanxi Zhongyu Çarşamba saat 10:30’da Bayi Rockets ile karşılaşacak. Hem İddaa hem …