Anasayfa / Aguada / Aguada Santeros – Criollas de Caguas İddaa Tahmini 01.07.24

Aguada Santeros – Criollas de Caguas İddaa Tahmini 01.07.24

Porto Riko Ligi mücadelesinde Aguada Santeros Pazartesi günü saat 03:00’da Criollas de Caguas ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.60 olarak açıklamışken Bets10 ise oranı 1.74 olarak belirlemiş. 

Aguada son 5 maçından 4 tanesini kazandı ve bu sayede de 16 galibiyete ulaşmış durumda. Şuanda A grubunda 2. sırada yer alıyorlar, alttan gelen Quebradillas’a yakalanmamaya çalışıyorlar. Evlerindeki karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gittiğini görüyoruz, son 5 maçlarının tamamını kayıpsız geçtiler taraftarlarının önünde. Hatta son 3 maçlarına baktığımızda Ponce, Manati ve Arecibo gibi önemli rakipleri üst üste çift haneli farklarla yendiklerini görüyoruz. 

Caguas ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kaybettiler ve bu nedenle de 17 galibiyette kaldılar, 4. sıradaki yerleri için Manati ile çekişmeyi sürdürüyorlar B grubunda. Deplasman karnelerine baktığımızda da işlerin yolunda gitmediğini görüyoruz, son 4 maçtan 3 tanesini kaybettiler. Son 2 maçlarında ise özellikle savunmada sınıfta kalarak Gıuaynabo’ya 9 sayı ve Cangrejeros’a ise 8 sayı farkla yenilmişlerdi. 

İki takım arasnıda belki kadro kalitesi anlamında kağıt üstünde bir fark yok ki şimdiye kadar aldıkları galibiyet sayıları da zaten çok yakın. Ancak bunlar denk olduklarını söylemek için yeterli değil. Çünkü Aguada son dönemde rakibine göre çok daha formda ve özellikle evlerinde bilekleri bükülmüyor. Bu maçta da deplasmanlarda zorlanan Caguas’ı böyle formsuz yakalamışken fırsatı değerlendirip hanelerine bir galibiyet daha yazdıracaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.60
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.74
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …