Anasayfa / Gaiteros del Zulia / Heroes de Falcon – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 30.06.24

Heroes de Falcon – Gaiteros del Zulia İddaa Tahmini 30.06.24

Venezüela Ligi ikinci grup mücadelesinde Heroes de Falcon Pazartesi günü saat 01:00’da Gaiteros del Zulia ile karşılaşacak. intobet misafir takım lehine 4.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Falcon son 2 maçını üst üste kazanarak formda olduğunu gösterdi. Bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar ve kendilerine hedefledikleri ilk 4 yarışında yer buldular. Bir diğer önemli konu da evlerindeki son 5 maçlarını üst üste kazanmalarıydı. Son 3 maçlarına baktığımızda ise rakiplere çift haneli farklarla dominant bir üstünlük kurduklarını gördük. Dün konuk ettikleri Diablos’u da bu paralelde 96 sayı üreterek 12 sayı farkla yenmeyi bilmişlerdi.

Zulia ise son 4 maçtan 3 tanesini kazanmayı başarmıştı. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, son 5 maçlarından 4 tanesinde kayıplar yaşamışlardı. Son 2 maçta Cocodrilos’a direnseler de 4 sayı farkla yenilmişler, Guaira’ya karşı ise varlık gösterememişler ve tam 17 sayı farkla adeta hezimete uğramışlardı. 28 Haziran’daki son sınavlarında ise konuk ettikleri Diablos’a 8 sayı farkla yine kaybettiler…

İki takım son olarak 22 Mayıs’da karşılaşmışlar, ev sahibi konumundaki Falcon rakibine dominant bir üstünlük kurarak tam 19 sayı farkla kazanmayı bilmişti. Son maçlarda özellikle evlerinde oynadıkları maçlar ve sergiledikleri performanslar artı Zulia’nın kötü deplasman karnesi düşünülünce bu maçta da net olarak favori olduklarını söyleyebiliriz. Daha önce bu sahada belirttiğim gibi farklı yendikleri rakiplerini bir kez daha handikapı geçerek yenmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: MS 1 (-4.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …