Anasayfa / Brampton Honey Badgers / Brampton Honey Badgers – Scarborough Shooting Stars İddaa Tahmini 30.06.24

Brampton Honey Badgers – Scarborough Shooting Stars İddaa Tahmini 30.06.24

Kanada Ligi Doğu Konferansı mücadelesinde Brampton Honey Badgers Pazar günü saat 23:00’da Scarborough Shooting Stars ile karşılaşacak. intobet toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Brampton son 3 maçından ikisini kazandı ve bu sayede de 4 galibiyete ulaştı. Son 2 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda bol skorlu mücadeleler izlettiklerini görmüştük. Sırasıyla 197 sayı ve 177 sayı izletmişlerdi bize. 29 Haziran’daki son sınavlarında deplasmanda Montreal’i 87-90 ile geçerken Stevenson 22 sayı, 8 ribaund, Obeng Mensah 15 sayı, 4 ribaund ve Mitrou-Long 11 sayı, 6 ribaund, 8 asist ile öne çıkan isimlerdi. 

Scarborough da rakibi gibi son 3 maçtan ikisini kazandı ve bu sayede de 6 galibiyete ulaştı. Liderlik yarışında Niagara’yı yakından takibi sürdürüyorlar. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin pek yolunda gitmediğini gördük, son 3 maçlarını üst üste kaybederken bu maçların ikisinde ortak noktanın yüksek tempo ve bol skor olduğunu gördük. Bize sırasıyla 179 sayı ve 182 sayı izletmişlerdi. 

Kağıt üstünde de son maçlarda sergiledikleri basketbol seviyesi anlamında da iki takım arasında bir denklik olduğunu düşünüyorum. Kimin kazanacağını kestirmenin zor olduğu bir maç bana göre. Diğer yandan iki takım da son dönemde yüksek tempoda, verimli bir hücum basketbolu oynuyor ve savunmalarının da yumuşak kaldığını söyleyebiliriz. Bu maçta da savunmaların ikinci planda kalacağını, bize bol skorlu bir mücadele izleteceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
intobet Oranı: ÜST (175.5) – 1.77
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Kanada Basketbol Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Winnipeg Sea Bears – Calgary Surge İddaa Tahmini 24.07.24

Kanada Ligi Batı Konferansı mücadelesinde Winnipeg Sea Bears Çarşamba günü saat 03:00’da Calgary Surge ile …