Anasayfa / Aguada / Aguada Santeros – Leones de Ponce İddaa Tahmini 07.06.24

Aguada Santeros – Leones de Ponce İddaa Tahmini 07.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Aguada Santeros Cuma günü saat 03:00’da Leones de Ponce ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Aguada son dönemin formda ekiplerinden birisi. Son 3 maçlarını üst üste kazandılar ve bu sayede de 12 galibiyete ulaşarak kendilerine 5. sırada yer buldular ancak hedefledikleri ilk 4 yarışından sadece 1 adım uzakta olduklarını da belirtelim. Ayrıca bir diğer önemli konu da evlerindeki performansları, son 5 maçlarının tamamını kazandılar, hatasız yola devam ediyorlar. 

Ponce ise son 3 maçtan ikisini kazanldı, onlar için de formdalar diyebiliriz. Bu galibiyetler sayesinde kazanma oranlarını yüzde 43.5’e çıkardılar ve hedefledikleri 4. sırada yer alıyorlar. Ancak deplasman karnelerine baktığımızda işlerin yolunda gitmediğini biliyoruz, son 3 maçlarından ikisini kaybettiler ve hatta kazandıkları maçta da San German karşısında adeta ecel terleri döktüler, uzatma sonunda 96-98 ile sonuca gidebildiler. 

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir denklik var diyebiliriz. Ancak konu iç saha ve deplasman performanslarına gelince o zaman işte iki takım arasında bir ayrım yapmak gerekiyor. Çünkü Aguada son dönemde evinde en iyi performans sergileyen takımlardan birisi, 5 maçtır burada kaybetmiyorlar ki Ponce ise deplasmanda pek güven vermeyen bir ekip. Bu nedenle de öncelikli tercihim ev sahibinin handikaplı galibiyeti olacak. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.67
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.91
Güven Endeksi: 6Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Alba Berlin – FC Bayern Munich İddaa Tahmini 12.06.24

Almanya easyCredit BBL final serisi 3. maçında Alba Berlin Çarşamba günü saat 21:30’da FC Bayern …