Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Bayreuth İddaa Tahmini 02.02.19

Alba Berlin – Bayreuth İddaa Tahmini 02.02.19

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Alba Berlin Cumartesi saat 20:00’da Bayreuth ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 175.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 174.5 olarak belirlemiş.

Alba Berlin üst üste yaşanan sakatlıkların da etkisiyle beklentilerin altında kaldı BBL’de. Şuanda 11 galibiyetle ve averajla 4.sırada yer bulabildiler kendilerine. BBL’de oynadıkları son 2 maçta da onların artık klasikleşen yüksek tempo ve bol skora dayalı basketbollarını izlemiştik, Frankfurt’u 105-70 ve Gottingen’e ise 85-91 ile kaybetmişlerdi. Siva dışında diğer tüm sakatlar iyileşti.

Bayreuth da bu sezon orta halli takımlar arasında yer alıyor, kendilerine zor da olsa 8.sıradan yer bulabildiler play-off potasında. Onların da tarzları lig trendlerine hayli yakın; savunma yapmayı pek sevmiyorlar ve fırsat buldukça tempoyu forse ediyorlar. Bu nedenle de ligdeki son 2 maçlarına baktığımızda çok atıp çok yiyerek kaybettiklerini gördük, Ludwigsburg’a 82-100 ve Bayern’e 90-93 yenilmişlerdi.

İki takım da hücum ederek yani çok sayı atarak maç kazanmayı tercih eden bir sisteme sahip. Özellikle Bayreuth neredeyse savunmada efor sarfetmeyi hiç sevmiyor. Bu nedenle birbirlerini tempo konusunda teşvik edeceklerini hatta zorlayacaklarını ve hücum performanslarının ön planda olacağı bir maç izleyeceğimizi düşünüyorum. İki takımın da 90 sayıları zorlamasını beklediğim maçta da tercihim doğal olarak üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (175.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (174.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …