Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Ulm – Bremerhaven İddaa Tahmini 02.02.19

Ulm – Bremerhaven İddaa Tahmini 02.02.19

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Ulm Cumartesi saat 20:00’da Bremerhaven ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Ulm bu sezon BBL’nin play-off yarışçılarından biri ve şuanda 9 galibiyetle kendilerine 7.sırada yer bulabildiler, yani işlerini henüz sağlama alabilmiş değiller. İç saha performansları ise vasat diyebiliriz, 9 maçtan 4 galibiyet çıkardılar. Ancak evlerindeki son 3 maçtan ikisini de kazandılar, yani iç sahada formda olduklarını söyleyebiliriz. Son olarak ligin zayıf ekiplerinden Mitteldeutscher’i 11 sayı farkla geçmişlerdi.

Bremerahven de ligin zayıf ekiplerinden biri, sadece 3 galibiyetleri var ve averajla düşme potasından uzak kalabildiler şuana kadar. Deplasman karneleri de sıkıntılı, 8 maçtan ikisini kazanabildiler. Ayrıca son 5 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiklerini hatırlatmam gerekli. Son iki deplasman maçlarında Oldenburg’dan 23 sayı fark yiyip, denk rakipleri Gottingen’e de 6 sayı ile kaybetmişlerdi.

Ulm play-off yarışındaki yerini kaybetmemek, sağlamlaştırmak için artık alttaki takımlara karşı özellikle iç sahada hata yapmamak zorunda. Bremerhaven ise düşme potasından uzak kalmak istiyor ama deplasmandaki bu maç onların hedef maçlarından değil. Bu nedenle fazla direnemeyeceklerini ve özellikle ikinci yarıda da yelkenleri tamamen indireceklerini, ev sahibinin handikapı aşarak rahat bir galibiyet alacağını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.72
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …