Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Brose Bamberg İddaa Tahmini 13.05.22

Alba Berlin – Brose Bamberg İddaa Tahmini 13.05.22

Almanya easyCredit BBL play-off serisi ilk maçında Alba Berlin Cuma saat 20:00’da Brose Bamberg ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Alba Euroleague defterini kapattıktan sonra üst üste tam 10 galibiyet alarak normal sezonu lider olarak bitirmeyi başardı, tam anlamıyla istim üstündeler ki son olarak da ezeli rakipleri Bayern’i deplasmanda, Audi Dome’da 78-83’lük skorla devirerek normal sezonu klas bir şekilde tamamlamışlardı. O maçta da olduğu gibi yine Smith ve Lo koç Gonzalez’in en büyük kozları olacak, tabi Zoosman, Da Silva, Sikma gibi isimlerden de x-faktör katkısı almaları gerekecek. 

Bamberg de sezon sonunu iyi oynayan takımlardan biri oldu. Üst üste 3 maçlarını kazanarak zor da olsa 8. sıradan play-off biletini kapmayı başarmışlardı. Bu mini serideki son 2 maçlarını evlerinde oynadıklarının da altını çizelim. Sezonun son deplasman maçında herhangi bir iddiası kalmamış, dolayısıyla düşük bir motivasyonla oynayan Heidelberg’i 81-94 ile geçmişlerdi. Robinson, Kyzlink, Prewitt, Sengfelder, Dowe takımın formda silahları konumundalar. 

İki takım arasında elbette net bir kalite ve seviye farkı var. Alba son yıllarda olduğu gibi bu sezon da ligin en güçlü şampiyonluk adaylarından biri. Seriye tam kadro başlayacaklar ve son 10 maçlarını kazanarak buraya gelmenin müthiş özgüvenine ve moraline sahipler. Bamberg her ne kadar son 3 maçlarını kazanmış olsa da sezon boyunca güven vermedi, istikrarsız ve dengesiz bir takım. Zorlu Mercedes-Benz Arena deplasmanında da formda Alba’ya fazla direnebileceklerini düşünmüyorum. Alba’nın ilk maçtan mesajı vererek çift haneli farklarla net bir galibiyet almasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.51
Bets10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.69
Güven Endeksi: 3Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Rico Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Brujos de Guayama – Gigantes de Carolina İddaa Tahmini 22.05.22

Porto Riko Ligi mücadelesinde Brujos de Guayama Pazar günü saat 03:00’da Gigantes de Carolina ile …