Güncel
Anasayfa / Alba Berlin / Alba Berlin – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 16.09.23

Alba Berlin – Kızıl Yıldız İddaa Tahmini 16.09.23

Hazırlık Maçları kapsamında Munich’in ev sahipliğinde düzenlenen Magenta Sport Cup turnuvasında Alba Berlin Cumartesi günü saat 18:00’da Kızıl Yıldız ile karşılaşacak. İddaa Sırp ekibinin galibiyeti için 1.58 oran açıklamışken intobet ise oranı 1.73 olarak belirlemiş.

Alman ekibi koç Gonzalez ile yola devam ederken kadrosunu genç ve potansiyelli yıldız adayları ile güçlendirmeyi sürdürdü bu sezon öncesinde de. Sikma, Blatt, Jaleen Smith, Lo, Lammers gibi önemli isimleri kaybederken yerlerine Bean, Samar, Matt Thomas, Spagnolo ve Sterlin Brown’u eklediler. Son hazırlık maçlarında ise kendi sikletlerinde olmayan Braunschweig karşısında baya zorlanmışlar ama son saniyede Brown’un basketi sayesinde 89-90 ile kazanmışlardı.

Kızıl Yıldız ise koç Ivanovic ile yola devam ederken yaz döneminin en aktif takımlarından birisi oldu. Transferde ses getiren hamlelere imza attılar ve Euroleague’de net olarak bir play-off adayı konumundalar artık. Dobric, Petrusev, Vildoza, Campazzo önemli kayıpları oldu diyebiliriz. Yerlerine ise Napier, Yago, Teodosic, Giedraitis, Hanga, Davidovac, Marko Simonovic, Mike Tobey ve son olarak Bjelica gibi çok değerli takviyeler yaptılar ki kadroda kalmaya devam eden Nedovic de önemli bir silah kuşkusuz. Son maçlarında ise Cagliari Turnuvası’nda Sassari’ye yenilmekten kurtulamamışlardı 76-71’lik skorla.

İki takım arasında kağıt üstünde net bir seviye ve kalite farkı var. Evet Kızıl Yıldız son maçında Sassari’ye beklenmedik şekilde kaybetti ama bu Alba karşısındaki üstünlüklerini bana göre değiştirmiyor. Napier, Yago, Teodosic, Nedovic’den oluşan arka alanları ile Alba’nın genç kısaları karşısında üstünlük kuracaklarını ve maçın belirleyici faktörünün bu olacağını düşünüyorum. Sırp ekibinin Sassari maçından dersler çıkararak bu maçta kalitesini sahaya koyarak kazanmasını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 – 1.58
intobet Oranı: MS 2 – 1.73
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Fenerbahçe Beko – Nizhny Novgorod İddaa Tahmini 24.09.23

Moskova’da düzenlenen VTB Süper Kupa üçüncülük maçında temsilcimiz Fenerbahçe Beko Pazar günü saat 17:00’da Nizhny …