Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Almanya – Tunus İddaa Tahmini 23.08.19

Almanya – Tunus İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Tokyo’nun Saitama salonunun ev sahipliğinde Almanya Cuma saat 11:00’da Tunus ile karşılaşacak. İddaa maça oran açmazken Bets10 ise Tunus lehine 16.5 handikap belirlemiş.

İlk sekizin güçlü adaylarından Almanya şimdiye kadar 4 hazırlık maçında ve bileklerini bükebilen çıkmadı. Schröeder liderliğinde Theis, Barthel, Voigtmann gibi önemli oyunculardan oluşan etkili pota altı rotasyonu ile çok iyi bir takım Almanya. Son maçta Polonya’yı biraz hafife alıp zorlansalar da 8 sayı farkla kazanmayı bilmişlerdi. Koç Rödl’ın bu maçtan sonra 13 kişilik kadrodan birine teşekkür edecek olacak olması maçın ciddiyetini biraz daha arttırmış olacak oyuncular için.

Tunus ise hazırlık maçlarında pek iyi görüntü vermedi. Devşirme oyuncuları Roll takıma katıldı ama hazırlık maçlarının tamamını onsuz oynadılar ve takıma ısınması da zaman alacaktır. Diğer taraftan sadece Mejri ve zaman zaman Ben Romdhane ile etkili olup son 2 maçta denk rakipleri Ürdün ve Polonya’yı da yendiklerini unutmayalım.

Almanya Schröder liderliğinde iyi bir hazırlık dönemi geçiriyor ve makine düzeninde bir basketbol oynadıklarını söylemek yanlış olmaz. Tunus’un en önemli silahlarından biri olan Mejri’nin karşısında Voigtmann, Barthel ve Theis gibi kaliteli uzunlar olacak, bu nedenle çok zorlanacaklarını düşünüyorum. Roll ve Romdhane’nin sert Alman savunması karşısında performansının düşeceğini tahmin ediyorum. Bu nedenle tahminim Almanlar’ın handikapı aşarak rahat bir galibiyet alması yönünde olacak.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-16.5) / 1.88
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …