Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Türkiye – Porto Riko İddaa Tahmini 23.08.19

Türkiye – Porto Riko İddaa Tahmini 23.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de düzenlenen Atlas Challenge turnuvası ilk tur maçında Türkiye Cuma saat 14:00’da Porto Riko ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Porto Riko lehine 11.5 handikap belirlemiş.

Ay-yıldızlılar Akropolis Turnuvası’nda beklentilerin altında kalmışlardı. Güçlü Yunanistan ile Sırbistan’a direnemediğimiz gibi Datome ve Gallinari’den yoksun eksik İtalya karşısında da basit hatalar yapıp maçı son topta kazanabilmiştik ancak. Şimdi bu kötü turnuvadan ders çıkarma ve önümüze baktığımızı göstermenin zamanı. Ersan, Furkan, Cedi üçlüsünün yanına Wilbekin ile Semih’i de istikrarlı bir şekilde monte edebilirsek çok can yakacağız Dünya Kupası’nda.

Porto Riko sıradan bir takım ve Dünya basketbolunda söz sahibi olan ülkelerin ardından gelen 2.seviye takımlar arasında bile yerleri yok. Hazırlık döneminde denk rakipleri Angola’yı zorla yenerken ev sahibi Çin’e ise 6 sayı ile kaybetmişlerdi. Collier, Clavell ve Balkman en güvendikleri isimler olarak ön plana çıkıyorlar.

Milli takımımız artık işi çok daha ciddiye alacaktır. Çin’de yapacağımız ilk maç olacağı için belki biraz zorlanabiliriz ama ikinci yarı açılacağımızı düşünüyorum. Cedi liderliğinde Akropolis Turnuvası’nda yaptığımız hataları tekrarlamayacağımızı ve bize göre daha zayıf daha tecrübesiz olan Porto Riko karşısında işi ilk maçtan ciddiye alarak çift haneli farklarla rahat bir galibiyete imza atacağımızı düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …