Anasayfa / Almanya Milli Takımı / Almanya – Yunanistan İddaa Tahmini 24.02.19

Almanya – Yunanistan İddaa Tahmini 24.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Almanya Pazar saat 20:00’da Yunanistan ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 3.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Almanya Çin biletini cebine koyan takımlardan biri ve bu nedenle artık formalite maçlarına çıkıyor. Bir önceki maçta da İsrail deplasmanında fazla konsantre olamamışlar, 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Ancak bu maçta ezeli rakiplerinden biri var karşılarında ve Euroleague oyuncuları Lo ile Barthel’in gelişiyle daha da güçlendiler.

Yunanistan da rakibi gibi Dünya Kupası’na katılmayı garantileyen takımlardan biri. Onlar da oldukça rahat maçlar çıkarıyorlar ancak özellikle deplasman karneleri pek iç açıcı değil, Bu gruptaki son 2 deplasman maçlarında Gürcistan’ı zorla 1 sayı ile geçerken Sırbistan’dan ise tam 23 sayılık bir fark yemişlerdi. Ayrıca Çin biletinin garantilenmesi nedeniyle bu maçta Almanya karşısında oldukça zayıf bir kadroyla çıkıyorlar., Bourousis de kadrodan ayrıldı.

Almanya ateşli Bamberg taraftarının desteğiyle bu maçta ezeli rakibini geçerek Dünya Kupası hazırlıklarına moralli bir şekilde başlamak istiyor. Barthel ile Lo’nun da kadroya katılmasıyla kadro kalitesi ve tecrübe anlamında Yunanistan’ın çok önündeler. İlk maçta deplasmanda 8 sayı farkla yenildiklerini de düşündüğümüzde koç Rodl’ın öğrencilerinin bu maçta rövanş alma adına ekstra konsantre olacaklarını düşünüyorum. Almanya’nın düşük handikapı da aşarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-4.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-3.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Polonya – Hollanda İddaa Tahmini 21.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Polonya Çarşamba saat 19:15’de Hollanda ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran …