Anasayfa / Bosna Hersek Milli Takımı / Bosna Hersek – Bulgaristan İddaa Tahmini 24.02.19

Bosna Hersek – Bulgaristan İddaa Tahmini 24.02.19

Dünya Kupası Avrupa Elemeleri kapsamında Bosna Hersek Pazar saat 20:00’da Bulgaristan ile karşılaşacak. Bets10 deplasman takımı lehine 6.5 handikap belirlemişken İddaa henüz oranları netleştirmemiş.

Bosna Hersek’in herhangi bir iddiası kalmadı. Bununla birlikte son 2 maçlarında Çekya ve Finlandiya gibi kendilerine göre daha iyi durumda olan takımlara karşı da direnmeyi başarmışlardı. Evlerindeki son maçta Finlandiya’ya 4 sayı farkla yenilmişlerdi. Bu maç için kadrolarına Sulejmanovic’i de dahil ettiler.

Bulgaristan’ın da gruptan çıkma şansı kalmadı, onlar da artık gazozuna çıkacaklar bu maça. Zaten kadrolarında da ana rotasyonun önemli isimleri yer almıyor. Vezenkov, Bost ve son maçta takımın en etkili ismi olan Washburn de FIBA’nın resmi sitesine göre kadroda yer almayacak.

Bosna Hersek genç ve yeniden yapılanmaya giden bir kadroya sahip. Bu nedenle herhangi bir iddiaları kalmamış olsa da kendi sahalarında taraftarları önünde kendilerini göstermek isteyecektir bu oyuncular ki kadro kalitesi olarak da hayli eksik Bulgaristan’dan iyi durumdalar. Ev sahibinin handikapı aşarak kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-6.5) / 1.71
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …