Anasayfa / 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası / Almanya – Yunanistan İddaa Tahmini 24.07.22

Almanya – Yunanistan İddaa Tahmini 24.07.22

Karadağ’da düzenlenen 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası 11.lik maçında Almanya Pazar günü saat 14:45’de Yunanistan ile karşılaşacak. Bets10 Yunanistan’ın galibiyeti için oranı 1.65 olarak açıklamışken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Almanya turnuvanın orta şekerli takımlarından biriydi. Disiplinli ve haddini bilen yapısyla en azından ilk 8 takım arasına kalacaklarını tahmin ediyordum ama play-off maçında Litvanya ile eşleşmeleri onlar adına şanssızlık oldu. Sonrasında Portekiz’e karşı kalite farkını göstermişler ve rahat kazanarak B ligine düşme tehlikesinden kurtulmuşlardı. İkinci klasman maçında ise İtalya’ya direnseler de yeterli olmamış ve 59-67 ile kaybetmişlerdi.

Yunanistan da rakibi gibi ilk 8 adaylarımdan biriydi. Ellerinde bireysel anlamda iyi isimler olsa da takım olma konusunda sınıfta kaldılar bu turnuvada. Play-off maçında kendi sikletlerinde olmayan Belçika karşısında soğuk bir duş alarak tam 15 sayı farkla kaybetmişlerdi. Sonrasında klasman maçında aynı tarifeyi Polonya’ya uygulayarak B ligine düşme tehlikesini hissetmediler. İkinci klasman maçında ise denk rakiplerden Slovenya’ya iyi direnseler de uzatma sınunda 79-87 ile kaybetmişlerdi. 

İki takım da tıpkı A takımdaki ağabeyleri gibi Avrupa’nın önemli ekollerini temsil ediyorlar. Dolayısıyla bu sadece bir prestij maçı olsa da motivasyon anlamında sorun yaşamayacaklarını düşünüyorum. Yunanistan’ın kadrosunda Mantzoukas, Tanoulis ve Netzip Oglou gibi bireysel anlamda çok önemli isimler var. Evet turnuva boyunca takım olamadılar ama bu maçta bireysel olarak sergileyecekleri performansın galibiyet için yeterli olacağı kanaatindeyim. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 – 1.65
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Helsinki Seagulls – U-K. Uusikaupunki İddaa Tahmini 30.09.22

Finlandiya Ligi açılış haftasında Helsinki Seagulls Cuma günü saat 18:30’da U-K. Uusikaupunki ile karşılaşacak. Hem …