Anasayfa / 2022 FIBA Asya Kupası / Günün İddaa Kuponu (1) 24.07.22

Günün İddaa Kuponu (1) 24.07.22

Pazar programının ilk bölümünde 2022 FIBA Asya Kupası, Filipinler Ligi, 2022 FIBA U20 Avrupa Şampiyonası kapsamında oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizler için seçtim. İşte karşınzıda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Ürdün – Yeni Zelanda : MS 2 (-4.5) – 1.50 (İddaa) & MS 2 (-5.5) – 1.71 (Bets10)

Ürdün’de Ahmet’in oynanması beklenmiyor ve Yeni Zelanda gibi pota altında etkili silahları olan bir takım karşısında artık işleri biraz daha zor olacak. Turnuva boyunca sadece iki finalist Lübnan ve Avustralya’ya kaybetmiş olan Yeni Zelanda’nın ucunda bronz madalya olan bu maçta motivasyon konusunda sorun yaşamayacağını, yine Timmins ve Hunt liderliğinde kazanan taraf olacağını düşünüyorum ki handikap da düşük seviyelerde, aşmalarını bekliyorum. 

Barangay Ginebra – Meralco : ÜST (171.5) – 1.53 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.82 (Bets10)

İki takım arasında puan tablosunda da göreceğimiz üzere bir denklik olduğu kanaatindeyim. Bu nedenle de taraf bahsi açısından zor bir maç olacağını düşünüyorum. Takımların sezonun sonunda oynadıkları son 2 karşılaşmaya baktığımızda ise ortak noktanın yüksek tempo ve bol skorlu mücadeleler olduğunu görebiliriz. Bu maçta da birbirlerine savunmada fazla sorun çıkarmayacaklarını, karşılıklı olarak 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

Fransa – Türkiye : MS 1 (-6.5) – 1.71 (Bets10)

Fransa gerek kadro kalitesi gerekse atletizm düzeyi olarak milli takımımızdan önde bir ekip. Evet pota altında Adem ile onlara cevap verip kolay lokma olmadığımızı mutlaka göstereceğiz ama Kamardine, Eyango ve Strazel gibi formda isimler karşısında savunmada çözüm üretmekte zorlanacağımızı düşünüyorum. Fransa seviye farkını gösterip handikapı da geçerek kazanacaktır diye tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: –
Best10 Oranı: 5.32Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Günün İddaa Kuponu 29.09.22

Perşembe programında İtalya Süper Kupa ve İspanya Liga Endesa sahnelerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim …