Anasayfa / Amartha / Amartha Hangtuah – Bali United İddaa Tahmini 22.06.24

Amartha Hangtuah – Bali United İddaa Tahmini 22.06.24

Endonezya Ligi mücadelesinde Amartha Hangtuah Cumartesi günü saat 12:00’da Bali United ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad toplam sayı limitini 167.5 olarak açıklamışlar.

Amartha son 3 maçtan ikisini kaybetti ve toplamda 23 maçın ardından 8 galibiyette kaldı. Play-off potasından 2 adı uzaktalar ve bir maçları eksik, yani aslında yarıştan kopmuş değiller. Son 3 maçlarına baktığımızda ise sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. O maçlarda sırasıyla 71 sayı, 181 sayı ve 178 sayı üretilmişti. 

Bali de rakibi ile aynı durumda, onlar da son 3 maçtan ikisini kaybetti ama onlar topladıkları 12 galibiyetle kendilerine 7. sıradan play-off potasında yer bulmuş durumdalar. Son 2 deplsaman maçlarını üst üste kazanırken o maçlardaki bir diğer ortak nokta ise yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 178 sayı ve 185 sayı izletmişlerdi. Son olarak Satya’ya konuk olmuşlar ve 83-102 gibi farklı bir skorla kazanmayı bilmişlerdi.

İki takım arasında elbette bir siklet farkı var. Bali rakibinden hem bir maçı eksik hem de 4 galibiyet fazlası var. Evlerinde olsalar net bir galibiyet alacaklar derdik ama deplasmanda güven vermiyorlar ki ev sahibi ekip de play-off yarışından kopmamak için yüksek motivasyonla sahada olacaktır. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerini zorlu görüyorum. İki ekibin de tempoyu seven yapıları ve yüksek skora ulaşma potansiyellerinin bu maçta da devam edeceğini, hatta karşılıklı olarak 85 sayıları görebileceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (167.5) – 1.67
Betroad Oranı: ÜST (167.5) – 1.84
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …