Anasayfa / İddaa Tahminleri / Manawatu – Nelson Giants İddaa Tahmini 22.06.24

Manawatu – Nelson Giants İddaa Tahmini 22.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Manawatu Cumartesi günü saat 10:30’da Nelson Giants ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet ev sahibi şehine 6.5 handikap belirlemişler.

Manawatu ligin en zayıf halkası bu sezon. Çıktıkları 15 maçtan sadece ama sadece 1 galibiyet çıkarabildiler… Evlerindeki son 2 maça baktığımızda ise mağlubiyetlerin yanı sıra direnç seviyelerinin de düşük olduğunu görmüştük. Sırasıyla Otago’ya 11 sayı ve Franklin’e ise 7 sayı farkla yenilmekten kurtulamamışlardı. Geçen hafta ise deplasmanda güçlü Rams’a tam 41 sayı farkla kaybettiler, daha doğrusu hezimete uğradılar…

Giants ligin orta şekerli takımlarından birisi. Son 3 maçlarından ikisini kazandılar ve bu sayede de 7 galibiyete ulaşarak hedefledikleri gibi kendilerine 6. sırada, yani play-off potasında yer buldular. Deplasman karnelerine baktığımızda ise işlerin yolunda gittiğini görebiliriz. Son 3 maçlarını üst üste kazanırken tamamında rakiplerine çift haneli farklarla üstünlük kurduklarının da altını çizelim! 

İki takım arasındaki siklet farkını bize puan tablosu zaten söylüyor. Bunun haricinde Giants’ın deplasman karnesi de çok iyi durumda ve Manawatu gibi zayıf bir rakip karşısında sürprize izin vermeyeceklerini düşünüyorum. Son dönemde tüm rakiplerini deplasmanda çift haneli farklarla geçmişlerdi ve Manawatu’ya da aynı tarifeyi uygulamamaları beni şaşırtır. Handikapı geçerek haftayı net bir net bir galibiyetle kapatmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.67
Rexbet Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.91
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Dominik Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Caneros – Titanes Del Licey İddaa Tahmini 25.07.24

Dominik Cumhuriyeti Ligi mücadelesinde Caneros Perşembe günü saat 03:00’da Titanes del Licey ile karşılaşacak. intobet …