Anasayfa / Canterbury Rams / Canterbury – Wellington İddaa Tahmini 22.06.24

Canterbury – Wellington İddaa Tahmini 22.06.24

Yeni Zelanda Ligi mücadelesinde Canterbury Cumartesi günü saat 07:00’da Wellington ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 190.5 olarak açıklamışlar.

Canterbury bu sezonun iddialı takımlarından birisi. Nitekim son 5 maçlarının tamamını kazanarak ne kadar formda olduklarını gösterdiler ve bu sayede de 13 galibiyete ulaşarak kendilerine 2. sırada yer buldular. Son 2 maçlarına baktığımızda ise galibiyetlerle beraber etkili hücum performansları sergilediklerini de belirtelim, önce deplasmanda Giants’a 97 sayı sonra da içerde Jets’e tam 107 sayı göndermişlerdi!

Wellington da rakibi gibi ilk 4 yarışının iddialı takımlarından birisi bu sezon. Son 4 maçlarından 3 tanesini kazandılar ve bu sayede de 11 galibiyete ulaştılar, kendilerine 3. sırada yer buldular 1 maç fazlasıyla. Diğer yandan deplasman karnelerine baktığımızda son 4 maçtan 3 tanesinde sonuçlardan bağımsız olarak ortak noktanın yüksek skorlu mücadeleler olduğunu görebiliriz, bize sırasıyla 192 sayı, 205 sayı ve 208 sayı izletmişlerdi.

Gerek kağıt üstünde kadro kalitesi gerekse puan tablosundaki yerleri bakımından Canterbury bir adım önde ki bir de saha avantajına sahipler. Ancak buna rağmen handikaplı galibiyetleri bana güven vermiyor. Diğer yandan iki takımın da son dönemde tempoyu arttırdığını, hücum odaklı bir basketbol benimsediğini biliyoruz. Bu maçta da farklı bir senaryo beklemiyor olacağım ve takımların son dönemde sergiledikleri hücum performanslarına güvenerek toplam baremden üst seçeneğine yöneleceğim. 

İddaa Oranı: ÜST (190.5) – 1.67
intobet Oranı: ÜST (190.5) – 1.85
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Osos de Manati – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 25.07.24

Porto Riko Ligi çeyrek final serisi 6. maçında Osos de Manati Perşembe günü saat 03:00’da …