Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 04.09.20

Anadolu Efes – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 04.09.20

Yeni sezon hazırlıkları kapsamında düzenlenen Gloria Cup turnuvasında Anadolu Efes Cuma saat 20:30’da Bahçeşehir Koleji ile karşılaşacak. Bets10 Bahçeşehir lehine 11.5 handikap belirlemişken İddaa ise bu maça oran açmamış.

Anadolu Efes Larkin’den yoksun geldiği Gloria Cup’da kadrosunu korumanın, tecrübenin ve birlikte oynamanın avantajını şuana kadar oynadığı maçlarda çok iyi kullandı. Önce Bahçeşehir’i 16 sayı farkla sonra da Galatasaray’ı tam 27 sayı farkla yendiler. Singleton ve Micic’in de takıma katılmasıyla artık tek eksikleri Larkin. Bu maçta da Pleiss, Dunston, Moerman, Singleton, Sertaç gibi önemli uzunlarla bu maçta da Bahçeşehir’e net olarak üstünlük kuracaklarını düşünüyorum.

Bahçeşehir ise yeniden yapılanmaya giden ekiplerden biri. Koç Aktaş yönetiminde yola devam eden İstanbul ekibi ilk maçta yine Anadolu Efes ile karşılaşmış, rakibin iki önemli silahı Micic ve Singleton forma giymemiş olmamasına rağmen fazla direnememiş 16 sayı farkla kaybetmişti. Şimdi bu 2 yıldızın da yer alacağı kadroya karşı işleri çok zor olacak. Özellikle pota altında Owens’ın tecrübeli Efes uzun rotasyonuna karşı ayakta kalabilmesinin ihtimal dahilinde görmüyorum ki Perez’in yokluğunda guard rotasyonları da zayıf kalacaktır Efes karşısında.

İki takım arasında net bir kalite farkı var. Anadolu Efes çok geniş ve tecrübeli bir rotasyona sahip. İlk maçta Singleton ve Micic yokken bile Bahçeşehir’i 15 sayı farkla yendiklerini düşündüğümüzde bu maçta işleri daha kolay olacaktır. Micic’in organizasyonları ile uzunları daha verimli kullanmasını beklediğim Anadolu Efes’in çift haneli farklarla rahat bir galibiyet daha alacağını düşünüyorum. 

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.79
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Bahçeşehir Koleji İddaa Tahmini 23.01.21

ING Basketbol Süper Ligi 18. hafta mücadelesinde Türk Telekom Cumartesi saat 13:00’da Bahçeşehir Koleji ile …