Anasayfa / Cremona / Cremona – Reggio Emilia İddaa Tahmini 04.09.20

Cremona – Reggio Emilia İddaa Tahmini 04.09.20

İtalya Süper Kupa B grubu 3. maçında Cremona Cuma saat 20:00’da Reggio Emilia ile karşılaşacak. İddaa Cremona lehine 6.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 5.5 olarak açıklamış.

Cremona eksik bir kadroyla gelmek zorunda kaldı Süper Kupa’ya ve bu nedenle de zayıf halkalardan biri konumunda. Önce güçlü Virtus Bologna’ya 21 sonra da diğer Bologna ekibi Fortitudo’ya 19 sayı farkla yenilerek zaten bu durumu kanıtlamışlardı. Williams, Palmi, Cournooh, Poeta ile direnmeye çalışsalar da bu iki maçta da ayakta kalamadıklarını gördük. T.J. Williams, Marcus Lee, Daulton Hommes yokken işleri çok zor…

Reggio Emilia ise ilk 2 maçta beklediğimden çok daha iyi bir performans sergiledi. Önce Fortitudo’yu 5 sayı farkla geçtiler sonra da güçlü Virtus Bologna’ya çok iyi direnerek uzatma sonunda 79-75’lik skorla yenilmişlerdi. Çek kanat oyuncusu Kyzlink ve ele avuca sığmayan guard Brandon Taylor takımın en önemli silahları olarak öne çıktılar ilk 2 maçta. Ayrıca tecrübeli uzun Baldi Rossi de beklentilerin üstünde bir performans sergiledi.

Açıkçası Cremona tam kadro olsa bile Serie A’nın zayıf halkaları arasında yer alacak bir seviyede bana göre. Üstelik bu turnuvada neredeyse takımın yarısı olmayacak. Emilia ise iki Bologna ekibine karşı da, özellikle Virtus Bologna gibi güçlü bir rakibe karşı da çok iyi oynamıştı. Bu maçta da zayıf rakipleri karşısında yine Kyzlink liderliğinde fazla sorun yaşamayacaklarını ve handikapı aşarak kazanabileceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-6.5) – 1.48
Bets10 Oranı: MS 2 (-5.5) – 1.48
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Los Angeles Lakers – Denver Nuggets İddaa Tahmini 21.09.20

NBA Batı Konferansı final serisi 2. maçında Los Angeles Lakers Pazartesi saat 02:30’da Denver Nuggets …