Anasayfa / Anadolu Efes / Anadolu Efes Parlayan Guardı Kaptı

Anadolu Efes Parlayan Guardı Kaptı

Anadolu Efes Yıldız Guardla Anlaştı
Anadolu Efes Yıldız Guardla Anlaştı

Lacivert beyazlılar kötü geçirdikleri sezonu geride bıraktılar ve artık koç Ataman yönetiminde önümüzdeki sezonun hamlelerini planlıyorlar, hatta gerçekleştiriyorlar. Anadolu Efes özellikle yerli transferinde erken davranıyor, 3 önemli hedef vardı belirttiğim gibi ve bunlardan birini daha tamamladılar, yakın zamanda resmi anlaşmanın açıklanması bekleniyor.

Sezonun Parlayan Yıldızlarından

Ligin yeni takımlarından Eskişehir Basket’in ilk sezonunda play-off bileti kapmasındaki katkısı büyüktü Buğrahan Tuncer‘in. Özellikle Rowland’ın sakatlığı sonrası koç Berrocal’ın kendisine verdiği süreleri çok iyi değerlendiren skorer guard çoğu zaman takımın liderliğini ele alarak gerek organizasyon gerekse skor anlamında takımını sırtladı diyebiliriz. Saha görüşü, pas yeteneği ve soğukkanlılığı ile bir sonraki seviye için hazır olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Zaten sergilediği performans koç Sarıca’nın da dikkatini çekti ve onu artık milli takım forması ile de izleyeceğiz.

Buğrahan Tuncer (1.93m-1993)

BSL: 29 maç 22.6 dakika 10.0 sayı %36.3 3sayı 2.7 ribaund 4.6 asist 7.2 verimlilik

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Euroleague basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bayern Munich – Anadolu Efes İddaa Tahmini 21.02.20

Turkish Airlines Euroleague 25.hafta mücadelesinde Bayern Munich Cuma saat 22:30’da temsilcimiz Anadolu Efes ile karşılaşacak. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir