Anasayfa / Andorra / Andorra – Estudiantes İddaa Tahmini 02.02.20

Andorra – Estudiantes İddaa Tahmini 02.02.20

İspanya Liga Endesa 20.hafta mücadelesine Andorra Pazar saat 19:00’da Estudiantes ile karşılaşacak. Hem İdaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 9.5 handikap belirlemiş.

Andorra 19 maçın ardından 11.sırada ve ilk 4 yarışının 2 adım gerisinde sıkı takipteler rakiplerini. Bu sezon da iç saha performansları çok iyi, 10 maçtan 8 tanesini kaznarak yollarına devam ettiler. Bu maçlarda da rakiplerine ortalama 11 sayı farkla üstünlük kurduklarını görmüştük. Endesa’daki son 2 iç saha maçlarında rakiplerine hiç acımamışlar ve sırasıyla 28 ile 24 sayı farklarlar ezip geçmişlerdi. Evlerinde müthiş bir atmosfede, dominant bir basketbol oynuyorlar.

Estudiantes ise sadece 5 galibiyet alabildi şimdiye kadar ve ligin düşme adaylarından biri konumundalar. Deplasman karneleri de tahmin edeceğiniz üzere epey sıkıntılı. Son 5 deplasman maçlarınının tamamını kaybettiler, kazanmayı unutmuş durumdalar evden uzakta. Bu maçların son üçünde Obradoiro’dan 21, Bilbao’dan 7 ve Tenerife’den 17 sayı fark yemişlerdi. Geçen hafta ise konuk ettikleri Malaga’yı yenerek haftanın sürprizine imza atmışlardı.

Andorra özellikle kendi sahasında dominant bir basketbol oynuyor son haftalarda, oldukça formdalar. Karşılarında ise ligin vasat hatta zayıf takımlarından biri olacak. Ev sahibinin ilk 4 hedefi doğrultusunda artık hata yapma şansı kalmadı diyebiliriz. Dolayısıyla bu maçta da evlerinde oynamanın avantajını kullanarak tempoyu istedikleri gibi forse etmelerini, pota altında da Musli’yi kullanarak sonuca gitmelerini ve çift haneli farklarla rahat bir galibiyet almalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.50
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) – 1.67
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …