Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.02.20

Günün İddaa Kuponu (Karma-1) 02.02.20

Avrupa yerel liglerinki yoğun maç trafiği Pazar programı ile devam edecek. Ben de sizler için bugün oynanacak maçlar arasından en güvendiğim tahminileri belirledim ve işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar.

Real Madrid – Joventut Badalona : Deplasman ALT (79.5) – 1.50 (İddaa) & Deplasman ALT (78.5) – 1.79 (Bets10)

Real Madrid sezonun ilk bölümünün aksine yaşadığı düşüşün ardından savunmaya ağırlık vermiş durumda. Tavares, Taylor, Campazzo, Deck gibi isimlerle rakipleri birebirde ciddi sıkıntıya sokuyorlar. Ayrıca Tavares’in bekçi görevini çok iyi yapması sayesinde kısalara da rahat baskı yapıyor Real. Bu maçta da yakından tanıdıkları Prepelic’i Taylor liderliğinde yıpratarak minimum şekilde devreye sokacaklarını, Omic’in de Real’in geniş uzun rotasyonu karşısında eriyip gideceğini düşünüyorum. Son maçlarda olduğu gibi Real rakibine 80 sayıları göstermez.

Giessen – Bayreuth : ÜST (175.5) – 1.45 (İddaa) & ÜST (173.5) – 1.45 (Bets10)

İki takım arasında net farklılıklar yok ve hatta denk güçlerin kapışması olacak, kazanan play-off yarışına bir adım daha yaklaşacak. Karşılıklı olarak hücum potansiyellerinin ne kadar fazla olduğunu biliyoruz. Bu maçta da temponun yüksek olacağını, iki takımın da bol bol koşacağı, keyifli ve bol skorlu bir maç bizleri bekliyor. Kazanan takımın 90 sayıları geçebileceğini, kaybeden takımın da en az 85 sayı ile katkı vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

Dijon – Bourg : EvSahibi ÜST (83.5) – 1.50 (İddaa) & EvSahibi ÜST (85.5) – 1.84 (Bets10)

Dijon, Holston, Julien, Sulaimon gibi isimlerle tempoyu ço seven, özellikle kendi sahasında rahatlıkla 90 sayılara ulaşabilen bir takım. Bu maçta da rakipleri karşısında hücumda etkili olacaklarını düşünüyorum ki Bourg da tempoyu seven bir takım, Dijon’u durdurabilecek savunma anlayışına da sahip değiller. Bu nedenle atarak kazanmaya çalışacaklar ki bu da temponun daha yükselmesi, misafir takımın savunma direncinin daha da düşmesi demek. Bunu Dijon çok iyi değerlendirip baremi aşacaktır.

PAOK – Kolossos : ÜST (160.5) – 1.55 (İddaa) & ÜST (162.5) – 1.92 (Bets10)

Selanik temscilisinin son haftalardaki maçları adeta NBA temposunda geçiyor ve Brown, Smith, Shorter üçlüsünün etkili performansları ile rahatlıkla 100 sayıları görüyorlar. Bu maçta da karşılarında çok dişli bir rakip olmayacak. Kolossos, son maçlarda biraz vidaları sıkmış olda da bu maçta formda PAOK skorerlerini durdurmaları hatta yavaşlatmaları bile kolay olmayacaktır. PAOK’un 90 sayıları zorlamasını beklediğim maçta Kolossos’un da 80 sayıdan aşağıda kalmayacağını düşünüyorum ki zaten bu senaryo maçı üste götürecektir.

İddaa Oranı: 5.06
Bets10 Oranı: 9.17

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

günün basketbol iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 12.03.20

Turkish Airlines Euroleague‘de 29. hafta programı Perşembe maçları ile başlayacak. Ben de sizler için bu …