Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Angola – Çekya İddaa Tahmini 24.08.19

Angola – Çekya İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Güney Kore’nin Seul kentinden düzenlenen turnuvada Angola Cumartesi saat 11:30’da Çekya ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Angola lehine 9.5 handikap belirlemiş.

Angola Afrika kıtasının güçlü ve köklü takımlarından biri olsa da Avrupa takımları ile başedebilecek seviyede ve kalitede bir basketbol geleneğine kesinlikle sahip değil. Son 2 hazırlık maçlarında denk rakipleri Porto Riko’ya son topta 2 sayı ile kaybederek U20 takımı ile karşılarına çıkan Hırvatistan’ı ise 20 sayı fakrla rahat yenmişlerdi. Moreira, Morais ve Cipriano öne çıkan isimler, Moreira dışında uluslararası tecrübeleri çok sınırlı.

Çekya Velsey’den yoksun olmasına rağmen hazırlık döneminin en istikrarlı takımlarından biri. Millilerimiz ile aynı grupta yer alan Çekler Satoransky liderliğinde son 3 maçta denk rakipleri Polonya’yı 10 sayı farkla yenerken güçlü Almanya’ya 19 sayı farkla kaybedip zayıf Macaristan’ı ise tam 20 sayı farkla ezip geçmişlerdi. Satoransky dışında Hruban ve Bohacik de diğer etkili isimler olarak ön plana çıktılar.

Angola henüz ciddi bir Avrupa ülkesi ile hazırlık maçı yapmadı, Hırvatistan ile oynamışlardı ama kadroda sadece U20 seviyesindeki isimler vardı. Çekya ise her türlü rakiple oynadı, denk, zayıf ve kendilerinden güçlü Avrupa takımları ile mücadele ettiler ve son bölümde sadece güçlü Almanya’ya kaybettiler. Şimdi karşılarında zayıf olmasa da Dünya Kupası’nın vasat ekiplerinden biri Angola olacak. Satoransky ve arkadaşlarının artık kupanın başlamasına sayılı günler kala işi sıkı tutacaklarını ve çift haneli farklarla kazanabileceklerini düşünüyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-9.5) / 1.85
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …