Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Yeni Zelanda – Fransa İddaa Tahmini 24.08.19

Yeni Zelanda – Fransa İddaa Tahmini 24.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’in Shenyang kentindeki turnuvada Yeni Zelanda Cumartesi saat 14:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa bu maça oran açmamışken Bets10 ise Yeni Zelanda lehine 20.5 handikap belirlemiş.

Yeni Zelanda eski gücünde değil, daha doğrusu o kadar dirençli ve tecrübeli bir takım değil artık. Ellerinde Webster kardeşler ve Fotu gibi uluslarası tecrübeye sahip isimler olsa da takımın genel tecrübe ve kalite seviyesi Avrupa takımlarının altında. Son 2 hazırlık maçlarında eksik Kanada’ya karşı oynadılar, ilk maçı tam 34 sayı farkla kaybettikten sonra ikinci maçta rölantide oynayan Kanada karşısında direnip maçı uzatmaya götürseler de 3 sayı ile kaybetmişlerdi.

Fransa Heurtel’den yoksun olmasına rağmen De Colo, Fournier, Batum, Poirier ve Gobert gibi yıldızlarla madalya adaylarından biri Dünya Kupası’nda. Son 4 hazırlık maçlarını da üst üste kazanarak buraya geldiler. Son 2 maçta ülkelerindeki turnuvada Brezilya’yı 14 ve Arjantin’i ise 19 sayı farkla çok rahat geçmeyi başarmışlardı.

Yeni Zelanda pota altında etkili bir takım değil ve bu maçta aksine karşılarında Poirier ve Gobert gibi isimlerle boyalı alanı domine eden bir Fransa olacak. Fransız akıllı bir biçimde uzunlarını De Colo liderliğinde iyi kullanırlarlsa bu maçta Yeni Zelanda engelini çok kolay geçeceklerdir. Ayrıca Batum ya da Fournier’in birebirlerini durdurabilecek kadar da etkili savunmacılara sahip değil Yeni Zelanda. Fransa’nın handikapı aşarak rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: –
Bets10 Oranı: MS 2 (-20.5) / 1.85
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …