Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Angola – Sırbistan İddaa Tahmini 31.08.19

Angola – Sırbistan İddaa Tahmini 31.08.19

Dünya Kupası D grubu ilk maçında Angola Cumartesi saat 10:30’da Sırbistan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 ev sahibi için sayı limitini 64.5 olarak açıklamışlar.

Angola hazırlık maçlarında da gösterdi ki kupanın zayıf halkalarından biri olacak. Son maçlarından ikisini Avrupa takımlarına karşı oynamışlardı, Çekya’ya 65 ve Litvanya’ya ise sadece 56 sayı atabilmişlerdi. Çoğunluğu Afrika’da oynayan oyunculardan kurulu, uluslararası tecrübesi hayli düşük bir kadroları var. Morais, Moreira ve Cipriano ile direnmeye çalışacaklar. Ancak hücum potansiyelleri çok sınırlı.

Sırbistan ise tam anlamıyla yıldızlar topluluğu ve ABD’nin C takımı ile geldiği turnuvada en büyük favori konumundalar. Bu arada yıldızlar topluluğu demişken aynı zamanda da turnuvanın en iyi savunma takımlarından birisi konumundalar, hatta belki de en iyisi diyebiliri. Teodosic’in de kadroda yer almaması ile beraber Bjelica da hafif sakatlığı nedeniyle bu maçta forma giyemeyecek. Pota altında harika bir rotasyona sahipler ve takımın liderleri Bogdanovic ile Jokic’in de savunma becerileri, pozisyon bilgileri üst seviyede. Son maçlarında İtalya’yı 65 ve Fransa’yı 56 sayıda tutmayı başarmışlardı.

Angola özellikle kısa rotasyonu çok sınırlı olan ve bu nedenle de hücumda organize olmakta zorlanan, skor üretimi konusunda kısır olan bir takım. Buraya kadar gelmeleri bile büyük başarı ve güçlü Sırbistan karşısında şansları yok. Sırplar’ın güçlü pota altı rotasyonuna karşı skor üretiminde daha da zorlanacaklarını ve 65 sayıya bile ulaşamayacaklarını düşünüyorum. Son hazırlık maçında Fransa’yı bile 56 sayıada tutmayı bilen Sırbistan’ın Dünya Kupası’nda ilk maçtan işi sıkı tutup savunmada vidaları gevşetmeyeceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: EvSahibi ALT (64.5) / 1.65
Bets10 Oranı: EvSahibi ALT (64.5) / 1.81
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …