Anasayfa / 2019 FIBA Dünya Kupası / Polonya – Venezüela İddaa Tahmini 31.08.19

Polonya – Venezüela İddaa Tahmini 31.08.19

Dünya Kupası A grubu ilk maçında Polonya Cumartesi saat 11:00’da Venezüela ile karşılaşacak. İddaa Venezüela lehine 13.5 handikap belirlemişken Bets10 ise 14.5 handikap belirlemiş.

Polonya hazırlık maçlarında pek iyi görüntü vermedi. Koç Taylor’ın elinde Slaughter, Ponitka, Waczynski, Kulig gibi önemli isimler var ama takım olma konusunda ve istikrar konusunda sıkıntılar yaşıyorlar. Son 2 hazırlık maçlarında da kendilerinden 1 seviye altta olan İran’ı zorla 5 sayı farkla geçerken denk rakipleri Karadağ’a ise 5 sayı farkla kaybetmişlerdi.

Venezüela ise özellikle Çin’deki hazırlık döneminde kolay lokma olmayacağının sinyallerini verdi. Son 3 maçlarına baktığımızda denk rakipleri Senegal’i geçerken millilerimizi 3 sayı farkla yendiklerini ve güçlü Yunanistan’dan ise 23 sayı fark yediklerini görmüştük. Formda Zamora, Vargas ve Colmenares ile hafife alınmaması gereken bir takım olduklarını düşünüyorum.

Polonya daha tecrübeli ve derin bir kadroya sahip evet ama kadronun seviyesine çıkamadılar hazırlık dönemi boyunca. Venezüela da onların çok üstünlük kurabilecekleri basit bir rakip değil. Sert savunmaları ile zaman zaman Polonya’ya sorun çıkarabileceklerini ve zaten takım olamayan rakiplerine kolay teslim olmayacaklarını düşünüyorum. Net bir favorinin olmadığı bu grupta her sayı her galibiyet altın değerinde, Venezüela’nın kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+13.5) / 1.40
Bets10 Oranı: MS 2 (+14.5) / 1.44
Güven İndeksi: 7/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

almanya bbl basketboltahmin.net iddaa tahmin ve analiz

Gottingen – Crailsheim Merlins İddaa Tahmini 06.06.20

Almanya easyCredit BBL, pandemiden sonra en erken dönen Avrupa ligi olarak final turnuvası ile 2019-20 …