Anasayfa / Antibes / Antibes – Le Portel İddaa Tahmini 01.02.19

Antibes – Le Portel İddaa Tahmini 01.02.19

Fransa JeepElite Pro A 19.hafta mücadelesinde Antibes Cuma saat 22:30’da Le Portel ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 158.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 160.5 olarak belirlemiş.

Antibes 18 maçın ardından sadece 3 galibiyette kaldı ve en büyük düşme adaylarından biri olarak son sırada yer alıyorlar. Evlerindeki maçlarda bile 9 mücadeleden sadece 1 tanesinde yüzleri güldü. Son maçlarda hücumda ciddi sıkıntı yaşadıklarını ve maçlarının düşük tempolu geçtiğini gördük, son 2 iç saha maçlarında sırasıyla 144 ve 129 sayı çıkmıştı.

Le Portel de 6 galibiyet toplayabildi ve onlar da düşme potasındaki Fos Sur Mer’in sadece 1 maç üstündeler, tehlikeli sularda yüzüyorlar. Deplasman karneleri de facia, 9 maçta 0 çektiler, bu konuda ligin en kötü takımı konumundalar. Bu kötü sonuçların temel nedeni evden uzakta hücum performansı anlamında çok kısır kalmaları, son 2 deplasman maçlarında sırasıyla 71 ve 70 sayı üretebilmişlerdi.

Antibes en büyük düşme adaylarından biri ve şiddetle galibiyete ihtiyaçları var. Bu galibiyeti belki de en kolay alabilecekleri rakiplerinden birini ağırlayacaklar. Denk rakipleri Le Portel’in deplasman fobisi ve hücumdaki kısır performansını kullanarak onları 70 sayının da altında tutarak galibiyete uzanabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle bu maçtaki tercihim alt seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ALT (158.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ALT (160.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

İtalya – Fransa İddaa Tahmini 25.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında Çin’de oynanacak maçta İtalya Pazar saat 10:30’da Fransa ile karşılaşacak. İddaa …