Güncel
Anasayfa / Almanya easyCredit BBL / Rasta Vechta – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 01.02.19

Rasta Vechta – Mitteldeutscher İddaa Tahmini 01.02.19

Almanya easyCredit BBL 19.hafta mücadelesinde Rasta Vechta Cuma saat 22:30’da Mitteldeutescher ile karşılaşacak. İddaa deplasman takımı lehine 10.5 handikap belirlemişken Bets10 ise handikapı 9.5 olarak açıklamış.

Vechta bu sezonun tartışmasız en büyük sürprizi. Şuanda 13 galibiyetle Bayern ile Oldenburg’un arkasında 3.sırada yer alıyorlar ve Alba ile Brose gibi önemli takımların üstüne çıktılar. İç saha performansları ise 9 maçta 6 galibiyet. Son 3 iç saha maçlarını da üst üste kazandılar, sırasıyla Gottingen’i 22, Wurzburg’u 10 ve Ludwigsburg’u 20 sayı farkla rahat geçmişlerdi.

Mitteldeutscher ise bu sezonun düşme adaylarından biri, 3 galibiyetli diğer 3 takımla birlilte düşme potasında yer alıyorlar. Deplasman karneleri de haliyle kötü, 9 maçta sadece 2 kere kazanabildiler. Evden uzaktaki son 2 maçlarını da üst üste kaybettiler, sırasıyla Ludwigsburg’a 7 ve Ulm’a 11 sayı farkla yenilmişlerdi. Hatta geçen hafta evlerinde oynamalarına rağmen yine Ulm’a 13 sayı farkla kaybettiler.

Bir tarafta ligin flaş takımı istim üstündeki Vechta, diğer tarafta düşme adaylarından biri olan Mitteldeutscher var. Ev sahibinin çok daha zorlu takımlara bile bu sahada çift haneli farklarla üstünlük kurduğunu düşündüğümüzde zayıf rakibi karşısında hata yapması büyük sürpriz olacaktır. Vechta’nın handikapı aşarak rahat bir galibiyet almasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) / 1.70
Bets10 Oranı: MS 1 (-9.5) / 1.69
Güven İndeksi: 8/10Hakkında Fersu Yahyabeyoğlu

Fersu Yahyabeyoğlu
Yıldız Teknik Üniversitesi Makine Mühendisliği mezunuyum. 7 yaşında Çukurova alt yapısında tanıştığım basketbol, ilerleyen yaşlarda bende bir tutku haline geldi. Yerel liglerde 11 yıl boyunca lisanslı basketbol oynadıktan sonra üniversite yıllarımda da amatör olarak oyuncu gözlemciliği yapmaya başladım. Sonrasında Türkiye'nin önde gelen basketbol portallarında köşe yazarlığı yapmaya başladım. Son 5 yıldır basketbolun bahis tarafı ile de ilgileniyorum. Uzmanlık alanım Avrupa ligleri, özellikle Euroleague, BSL, VTB ve İspanya liglerini yakından takip ediyorum.

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Almanya – Polonya İddaa Tahmini 18.08.19

Dünya Kupası hazırlıkları kapsamında evinde düzenlenen turnuvada Almanya Pazar saat 16:00’da Polonya‘yı konuk edecek. İddaa …