Anasayfa / Antwerp Giants / Antwerp – Kangoeroes İddaa Tahmini 13.01.23

Antwerp – Kangoeroes İddaa Tahmini 13.01.23

BNXT League 14. hafta mücadelesinde Antwerp Cuma günü saat 22:30’da Kangoeroes ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için oranı 1.41 olarak açıklamışken intobet ise oranı 1.56 olarak belirlemiş.

Antwerp her ne kadar eski gücünde olmasa da ligin en değerli takımlarından birisi. Nitekim son 3 maçlarını da üst üste kazandılar ve ne kadar formda olduklarını da göstermiş oldular. Evlerindeki performnasları da gayet iyi, bu sezon taraftarları önünde çıktıkları 4 maçtan 3 tanesini kazandılar. Son olarak burada konuk ettikleri Aalstar’ı da 96-62 gibi ciddi bir skorla yenmeyi başardılar. 

Mechelen ise bu sezonun formda ekiplerinden birisi. Son 5 maçlarından 4 tanesini kazanarak formda oldukalrını gösterdiler, nitekim 11 maçtan 8 tanesini kazanırken ve kendilerine 4. sırada yer buldular. Ancak kupa ve ligdeki son 2 deplasman maçlarını da üst üste kaybettiklerinin altını çizelim. Önce kupada Charleroi’ya sonra da ligde Oostende’ye 16’şar sayı farkla kaybettiklerinin altını çizelim. 

İki takım da ligin iddialı ilk 4 yarışçıları arasında yer alıyorlar. Dolayısıyla bizi keyifli ve çekişmeli bir maçın beklediğini söyleyebiliriz. Bunun yanında Antwerp’in son dönemde daha formda olması ve ev sahibi avantajını ellerinde bulundurmaları bu maçta ibrenin onlara kaymasına neden oluyor. Upshaw, Butterfield, Bradford gibi kaliteli silahların liderliğinde galibiyete ulaşmalarını bekliyorum, handikap riskine girmeyeceğim. 

İddaa Oranı: MS 1 – 1.41
intobet Oranı: MS 1 – 1.56
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Bnei Herzliya – Galil Elyon İddaa Tahmini 30.01.23

İsrail Winner Ligi 15. hafta mücadelesinde Bnei Herzliya Pazartesi günü saat 20:45’de Galil Elyon ile …