Anasayfa / BNXT League / Oostende – Spirou Charleroi İddaa Tahmini 13.01.23

Oostende – Spirou Charleroi İddaa Tahmini 13.01.23

BNXT League 14. hafta B grubu mücadelesinde Oostende Cuma günü saat 22:30’da Spriou Charleroi ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 6.5 handikap belirlemişler.

Oostende grubun güçlü takımlarından birisi. Nitekim 11 maçtan 8 tanesini kazanarak da bunu gösterdiler. Rakiplerine göre 1 ya da 2 maçları eksik ve galibiyet yüzdesine bakacak olursak da zaten liderlik koltuğunda oturuyorlar. Bunun yanında altını çizerek belirtelim bu sezon evlerinde çıktıkları 5 maçı da kayıpsız geçtiler. Son olarak ilk 4 yarışındaki dişli rakiplerden biri olan Mechelen’i de tam 16 sayı farkla geçerek kalite farkını ortaya koymuşlardı. 

Charleroi da rakibi gibi 8 galibiyet topladı ama onların bir maçı fazla. Ayrıca deplasmandaki 6 maçlarından 2 tanesini kaybettiklerini de belirtelim. Son 2 deplasman maçlarında kupada denk rakiplerinden Mechelene’e karşı direnememişler ve 12 sayı farkla yenilmişler, sonrasında ligde ise Liege karşısında hata yapmamışlar ve 5 sayı farkla da olsa kazanmayı bilmişlerdi. 

İki takım arasunda puan tablosunda sanki bir denkli var gibi görünse de aslında durum öyle değil. Oostende bu sezon BCL seviyesinde bile önemli işlere imza atarak beklentileri aşmış bir takım. Bu maçta da Thurman ve Tyree liderliğinde zirve yarışındaki direkt rakiplerinden biri olan Charleroi karşısında evlerinde oynamanın da avantajıyla net bir mesaj vereceklerini, handikapı geçerek kazanacaklarını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.63
intobet Oranı: MS 1 (-6.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Litvanya A Lyga iddaa tahmin ve analizleri

Zalgiris Kaunas – Jonava İddaa Tahmini 29.01.23

Litvanya Ligi mücadelesinde Zalgiris Kaunas Pazar günü saat 18:20’de Jonava ile karşılaşacak. intobet misafir takım …