Anasayfa / Anwil Wloclawek / Anwil Wloclawek – PTG Sokol Lancut İddaa Tahmini 20.01.23

Anwil Wloclawek – PTG Sokol Lancut İddaa Tahmini 20.01.23

Polonya Ligi 17. hafta mücadelesinde Anwil Wloclawek Cuma günü saat 21:30’da PTG Sokol Lancut ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 11.5 handikap belirlemişler.

Anwil ligin orta şekerli takımlarından birisi. 16 maçlarından 8 tanesini kazanabildiler şuana kadar ve kendilerine 9. sırada yer buldular, play-off potasının sadece averajla dışındalar. Son dönemde hem Europe Cup hem de ligdeki 5 maçlarını üst üste kaybettiler ve sıkıntılı bir süreçten geçiyorlar. Ama artık play-off potasındaki yarışta daha fazla yara almamak adına reaksiyon göstermeleri gerekiyor. Evlerindeki son maçta dişli rakipleri Trefl karşısında direnmişler ama 3 sayı farkla yenilmişlerdi. 

Lancut ligin yeni takımlarından birisi ve 16 maçlarından sadece 5 tanesini kazanabildiler. Ana hedefleri olan düşme potasından uzak kalma konusunda da iyi yoldalar. Puan tablosunun son sırasında yer alan Torun’dan 2 adım yukarıdalar. Ancak deplasman performansları pek iyi değil, evden uzaktaki son 4 maçlarını üst üste kaybettiklerini belirtelim. Son 2 deplasman maçlarında Spojnia’dan 33 ve başkent ekibi Legia’dan ise 14 sayı fark yediklerini gördük.

Anwil her ne kadar son haftalarda üst üste mağlubiyetler almış olsa da bu 5 mağlubiyetlik serinin sadece 1 maçı evlerindeydi. Ayrıca rakipleri olan ligin yeni takımı Lancut’un da son 4 deplasman maçlarını üst üste kaybettiklerini, son ikisinde de hiç direnç gösteremeden çift haneli farklarla kaybettiklerini belirtelim. Bu maçta da reaksiyon arayan ve uzun süredir evine hasret kalan Anwil karşısında direnip handikapta kalabileceklerini düşünmüyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.62
Best10 Oranı: MS 1 (-11.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …