Anasayfa / CSKA Moskova / CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.01.23

CSKA Moskova – Zenit İddaa Tahmini 20.01.23

VTB Ligi mücadelesinde CSKA Moskova Cuma günü saat 20:00’da Zenit ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet ev sahibinin limitini 86.5 olarak açıklamışlar.

CSKA ligin namağlup lideri, 21 maç boyunca onları devirebilen çıkmadı. Son haftalarda ise hücum performasnlarını bir seviye daha yukarı çıkardılar ve artık rakiplerine 100 sayı atmadan maçları tamamlamıyorlar. Son 3 maçlarında Enisey’e 109, Novgorod’a 109 ve son olarak da zayıf Astana’ya 100 sayı göndermişlerdi. Milutinov, Shved, Ware, Jean-Charles, Moore koç Rajkovic’in en güvendiği silahlar konumunda. 

Zenitbu sezon da ligin güçlü şampiyonluk adaylarından birisi konumunda. Onlar da çıktıkları 21 maçtan 16 tanesini kazandılar ve bütçelerinin düşmüş olmasına, güç kaybetmelerine rağmen halen önemli bir yerdeler. Savunma konusunda her ne kadar ligin en iyi takımlarından biri olsalar da 1 Kasım’da CSKA ile evlerindeki ilk karşılaşmalarında 85 sayı yiyerek kaybettiklerinin altını çizmek gerekli. 

İki takım arasında net bir güç ve seviye farkı var. Zaten CSKA 21 maçını namağlup olarak geçerek farklı bir seviyede olduğunu göstermişti tüm rakiplerine. Bu maçta da Milutinov, Shved, Ware, Jean-Charles gibi yıldızların liderliğinde rakip Zenit de olsa son haftalarda sergiledikleri etkili hücum performanslarını ortaya koyarak savunmalarını aşacaklarını ve 85 baremini zorlanmadan geçeceklerini tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.51
intobet Oranı: EvSahibi ÜST (86.5) – 1.57
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Almanya BBL iddaa tahmin ve analizleri

FC Bayern Munich – Telekom Bonn İddaa Tahmini 05.02.23

Almanya easyCredit BBL 19. hafta mücadelesinde FC Bayern Munich Pazar günü saat 22:30’da Telekom Bonn …