Anasayfa / Aris / Aris – Ifaistos Limnou İddaa Tahmini 07.03.20

Aris – Ifaistos Limnou İddaa Tahmini 07.03.20

Yunanistan Ligi 20.hafta mücadelesinde Aris Cumartesi saat 16:30’da Ifaistos Limnou ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.40 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.54 olarak belirlemiş.

Aris 19 maçın ardından sadece 5 galibiyet alabildi ve ligin son sırasında yer alıyor. Ancak buradan kurtulabilmeleri zor değil, en yakın rakipleri ile aralarında sadece 1 maç fark var. Selanik ekibi aslında gereken direnci de gösteriyor son haftalarda ama bir türlü sonuca ulaşamıyor. Son maçta da Kolossos karşısında direnmişler ama 90-86 ile kaybetmekten kurtulamamışlardı. Hanelerine yazılacak en önemli artı ise Selanik’teki son 4 maçtan üçünü kazanmaları, sadece Panathainaikos’a yenilmeleriydi.

Limnou ise 11 galibiyetle 5.sırada yer alıyor ve keyifler yerinde hedeflerini gerçekleştirdiler. Ancak deplasman karnelerinin iyi olmadığını da biliyoruz, 9 maçtan 6 tanesini kaybettiler. Son 3 deplasman maçlarında da üst üste kayıplar yaşadılar, kazanmayı unuttular. Bu maçlarda Rethymno’dan 16, AEK’dan 6 ve Promitheas’dan tam 20 sayı fark yediklerini, hiç direnemediklerini unutmayalım.

İki takım arasında elbette ciddi farklar yok. Ancak Aris’in ev sahibi avantajı yanı sıra galibiyete çok daha fazla ihtiyacı olan taraf olduğunu masaya koymamız lazım. Selanik ekibi düşme hattından kurtulabilmek için kazanmak zorunda ve özellikle evlerindeki maçlar altın değerinde. Bu maçta da ateşli taraftarlarını arkalarına alarak agresif bir oyun ortaya koymalarını ve o çok ihtiyaçları olan galibiyete ulaşmalarını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.40
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.54
Güven Endeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …