Anasayfa / İddaa Tahminleri / Larissa – Kolossos İddaa Tahmini 07.03.20

Larissa – Kolossos İddaa Tahmini 07.03.20

Yunanistan Ligi 20.hafta mücadelesinde Larissa Cumartesi saat 16:30’da Kolossos ile karşılaşacak. İddaa ev sahibinin galibiyeti için 1.45 oran açıklamışken Bets10 ise oranı 1.65 olarak belirlemiş.

Larissa 19 maçın ardından topladığı 7 galibiyetle 11.sırada yer alıyor ve düşme potasından sadece 2 maç uzakta kalabildi. Diğer taraftanda da play-off yarışından sadece 1 adım uzaktalar. Hanelerine yazabileceğimiz en önemli artı ise evlerindeki son 2 maçlarını üst üste kazanarak çıkışa geçmeleriydi. Denk rakiplerinden PAOK’u ve Ionikos’u 10’ar sayı farkla geçmişlerdi. Rush, Garrett, Hickey üçlüsü bu maçta da taraftarları önünde en önemli kozları olacaklar.

Kolossos cephesinde de durum farklı değil. Onlar rakiplerinden bir adım öndeler 8 galibiyetle ve play-off yarışından sadece averajla uzaktalar. Ancak deplasman karneleri oldukça sıkıntılı, evden uzaktaki son 5 maçtan 4 tanesini kaybettiler. Limnou, Rethymno, Panionios, Lavrio gibi denk rakiplere kaybettikten sonra nihayet zayıf rakipleri PAOK’u yenebilmişlerdi. Geçen hafta da düşme hattındaki diğer takım Aris’i yenmişlerdi.

Larissa son maçlarda özellikle iç sahada toparlanma sinyalleri verdi ve üst üste galibiyetler aldılar. Bu da onları hep düşme hattından uzaklaştırdı hem de play-off yarışına bir adım daha yaklaştırdı. Kolossos ise düşme hattından bir adım daha fazla uzakta ve daha rahat konumdalar. Bununla beraber deplasman performansları ise sıkıntılı durumda, beklentilerin altında kaldılar. Play-off potasına bu kadar yaklamışken ritmini bulmuş Larissa’nın evinde zor da olsa kazanmasını bekliyorum.

İddaa Oranı: MS 1 – 1.45
Bets10 Oranı: MS 1 – 1.65
Güven Endeksi: 7

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …