Anasayfa / Aris / Aris – Ionikos İddaa Tahmini 19.10.19

Aris – Ionikos İddaa Tahmini 19.10.19

Yunanistan Ligi 4.hafta mücadelesinde Aris Cumartesi saat 15:45’de Ionikos ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Bets10 deplasman takımı lehine 4.5 handikap belirlemişler.

Aris bu sezon pek iyi sinyaller vermiyor. Evlerinde ezeli rakipleri PAOK’u uzatma sonunda yendiler belki ilk maçta ama bunda PAOK’un da geç kurulmuş ve hazır olmayan bir takım olmasının etkisi büyüktü. Sonraki iki maçlarını deplasmanda oynadılar ve sırasıyla Iraklis’e 16, Larisa’ya ise 14 sayı farkla yenildiler. Özellikle son maçta ligin zayıf ekiplerinden Larisa’ya 92 sayı yiyerek yenilmeleri takımda moralleri epey bozmuş durumda.

Ionikos ise lige yeni gelmesine rağmen çabuk ısınmayı başardı. Güçlü Promitheas’a karşı deplasmanda iyi direnseler de 7 sayı farkla kaybetmişlerdi ama sonrasında evlerinde PAOK’u tam 17 sayı farkla geçerek kolay lokma olmadıklarını gösterdiler. Mavrokefalidis ve Burtt gibi 2 tecrübeli silahın yanında Charalompopoulos gibi genç ve potansiyelli bir silaha daha sahipler.

Aris her ne kadar evinde yenilmesi zor bir takım olsa da son maçta deplasmanda Larisa gibi zayıf bir takıma bile farklı kaybetmeleri onlar hakkındaki soru işaretlerini arttırdı. Ionikos ise aksine son maçında denk rakiplerinden PAOK’u direkt yendi ve bunun moraliyle bu maça da ekstra konsantre olacaklardır. Ev sahibi herşeye rağmen favori olsa da dirençli Ionikos’un Selanik deplasmanında kolay pes etmeyeceğini ve kaybetse de handikapta kalabileceğini düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.40
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 (+4.5) – 1.47
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …