Anasayfa / GS Larissas Faros / GS Ermis Agias Larisa – Iraklis İddaa Tahmini 19.10.19

GS Ermis Agias Larisa – Iraklis İddaa Tahmini 19.10.19

Yunanistan Ligi 4.hafta mücadelesinde Larisa Cumartesi saat 15:45’de Iraklis ile karşılaşacak. İddaa misafir takımın galibiyeti için 1.35 oran açmışken Bets10 ise oranı 1.45 olarak belirlemiş.

Larisa ligin zayıf ekiplerinden biri ancak bu sezon evlerinde oynadıkları 2 maçta ilginç sonuçlar aldılar. Önce beklendiği gibi Promitheas’a tam 27 sayı farkla yenildiler ama sonra da Aris’i sürpriz bir şekilde tam 14 sayı farkla geçtiler. Tabiki bunda Aris’in de bu sezon kötü durumda olmasının etkisi büyüktü. Ama özellikle hücumda Reynolds ve Parks’ın tecrübelerini konuşturup sorumluluk alarak sahneye çıkmaları da kritikti.

Iraklis ise ligin yeni takımı olmasına rağmen eski günlerde olduğu gibi ligde kalmak istiyor. İlk maçlarda da bu anlamda gayet iyi sinyaller verdiler. Son 2 maçlarında evlerinde oynamanın da avantajıyla Aris ve Rehtymno’yu çift haneli farklarla geçerek play-off yolunda biz de iddialıyız mesajını verdiler. Ellerinde Hanlan, Shuler ve Okereafor gibi önemli kısalar var, onların liderliğinde can yakacak bir takım konumundalar bu sezon.

Larisa geçen hafta Aris’i evinde sürpriz şekilde yenmişti ama bunun asıl sebebi Aris’in kötü durumda olmasıydı, onların iyi durumda olması değil. Şimdi karşılarında çok daha dişli bir rakip olan formda Iraklis olacak. Deplasmanda da olsalar Hanlan ve Shuler gibi tecrübeli kısalarla oyununun kontrolünü ele alacaklarını ve zaman zaman zorlansalar da galip gelmenin yolunu bulacaklarını düşünüyorum.

İddaa Oranı: MS 2 – 1.35
Avrupa Bahis Oranı: MS 2 – 1.45
Güven İndeksi: 8

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında Basket Guru

Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …