Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Paris Basketball İddaa Tahmini 04.06.24

AS Monaco – Paris Basketball İddaa Tahmini 04.06.24

Fransa Betclic ELITE Pro A final serisi ilk maçında AS Monaco Salı günü saat 19:30’da Paris Basketball ile karşılaşacak. Hem iddaa hem de Hovarda toplam sayı limitini 162.5 olarak açıklamışlar.

Son şampiyon Monaco, bu sezonu da lider olarak tamamladı ve burada final serisinde de saha avantajına sahipler. Yarı finalde dişli rakiplerden birisi olan Bourg karşısında zaman zaman zorlansalar da seriyi 3-1 ile geçmeyi bilmişlerdi. Koç Obradovic seride James’i bazı maçlarda dinlendirmiş olsa da Okobo, Loyd, Diallo gibi silahlarla yine de hücumda etkili olmuş, rakibinin sürpriz yapmasına bir maç dışında izin vermemişti. 

EuroCup şampiyonu, yani Euroleague’in yeni takımı Paris ise koş Iisalo yönetiminde nefis bir sezon geçiriyor. Burada ligde de yarı finale kadar beklendiği gibi geldiler, orada da bir diğer Euroleague ekibi Asvel karşısında zorlansalar da seriyi 3-2 ile kazanmayı bildiler. Seride oynanan 5 maçın ortak noktası ise yüksek tempo ve bol skordu, bize sırasıyla 175 sayı, 174 sayı, 163 sayı, 201 sayı ve 190 sayı izletmişlerdi. 

İki takım son olarak tarafsız sahada, Leaders Cup’ın yarı finalinde karşılaşmışlardı ve Paris rakibini 93-98 ile dize getirmişti. Ligdeki son maçlarında ise Paris evinde rakibine dirense de 85-92 ile kaybetmişti. Gerek yarı final serilerinde oynadıkları basketbol, gerekse aralarındaki bu son maçların gösterdiği üzere bu maçta da yüksek tempo bekliyorum. Bir tarafta James, Okobo, Loyd, diğer tarafta Shorts, Hifi, Ward gibi silahlar varken karşılıklı olarak 80 baremini geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (162.5) – 1.47
Hovarda Oranı: ÜST (162.5) – 1.62
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Basketboltahmin.net iddaa tahminleri ve analizleri

Hırvatistan – Polonya İddaa Tahmini 23.06.24

Hazırlık Maçları kapsamında Opatija’da düzenlenen turnuvada ev sahibi Hırvatistan Pazar günü saat 19:30’da Polonya ile …