Anasayfa / Alba Berlin / Niners Chemnitz – Alba Berlin İddaa Tahmini 04.06.24

Niners Chemnitz – Alba Berlin İddaa Tahmini 04.06.24

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 4. maçında Niners Chemnitz Salı günü saat 19:30’da Alba Berlin ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad ev sahibi lehine 1.5 handikap belirlemişler. 

Koç Pastore yönetimindeki Chmenitz Europe Cup’ı kazanarak bu sezonki flaş performansını kupa ile süslemişti. Ligi de 3. sırada bitirdikten sonra buraya yarı finale kadar geldiler ve saha avantajı rakipte olmasına rağmen ilk maç servis kırarak önemli bir işe imza attılar. Evlerindeki son 2 maçı da 12 sayı farkla kazandıkları için 1-2 öndeler ve artık final biletinden sadece 1 galibiyet uzaktalar! 

Alba normal sezonu 2. sırada bitirerek ligde iddialı olduğunu göstermiş, taraftarlarına Euroleague sahnesindeki kötü performansı biraz olsun unutturmuştu. Ancak burada yarı final serisinin ilk maçlarını evlerinde oynamanın avantajını kullanamadılar, ilk maçtan kaybettiler ve avantajı rakibe kaptırmış oldular. Sonrasında evlerinde kazanıp deplasmanda tekrar kaybedince de 1-2 geriye düştüler, artık deplasmandaki bu maça tamam mı devam mı parolasıyla çıkacaklar… 

Kağıt üstünde Alba’nın daha iyi bir kadroya sahip olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz. Ama konu sahada oynanan basketbola, takım kimyasına ve istikrara gelince Chemnitz serinin ilk 3 maçından ikisinde üstünlüğünü göstermişti. Alba’nın tamam mı devam mı maçına çıkacak olması işin rengini değiştirecektir. Bu kez ellerindeki tecrübeli oyuncuların Brown, Thomas, Hermannsson, Thiemann’ın devreye girerek takımlarını galibiyete taşıyacaklarını, seriyi son maç için yine Berlin’e götüreceklerini düşünüyorum. 

İddaa Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.47
Betroad Oranı: MS 2 (-1.5) – 1.66
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Porto Riko Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Piratas de Quebradillas – Capitanes de Arecibo İddaa Tahmini 23.06.24

Porto Riko Ligi A grubu mücadelesinde Piratas de Quebradillas Pazar günü saat 03:00’da Capitanes de …