Anasayfa / AS Monaco / AS Monaco – Partizan İddaa Tahmini 31.01.24

AS Monaco – Partizan İddaa Tahmini 31.01.24

Turkish Airlines Euroleague 24. hafta mücadelesinde AS Monaco Çarşamba günü saat 21:00’da Partizan ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Betroad misafir takım lehine 3.5 handikap belirlemişler. 

Monaco son dönemin formda ekiplerinden birisi, bu maçta da 4 maçtan 3 tanesini kazanarak yüksek moralle geliyorlar. Ayrıca evlerindeki serilerinin de 3 maça çıktığını belirtelim ki çift maç haftasının ilk sınavında da formda temsilcimiz Efes’i İstanbul’da 78-80 ile devirmişlerdi. Bu sayede de 13 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 6. sıradan play-off potasında yer buldular, ilk 4 yarışından 2 adım uzaktalar ama bir maçları da eksik… Burada, Salle Gaston Medecin’de lider Real Madrid’i 98-74’lük skorla ezip geçtiklerini tekrar hatırlatalım! Sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

Partizan da iyi bir dönemde, 3 maçtan ikisini kaznadılar ve bu sayede de 12 galibiyete ulaştılar. Hedefledikleri play-off potasından sadece 1 adım uzaktalar. Ancak deplasman karneleri çok kötü, Euroleague’de üst üste 4 maçlarını kaybettikleri gibi 3 gün önce Adriyatik’de konuk olarak çıktıkları Belgrad derbisinde de ezeli rakipleri Kızıl Yıldız’a 2 sayı ile kaybetmişlerdi… Çift maç haftasının ilk sınavında evlerinde konuk ettikleri Zalgiris’i 9 sayı farkla geçmişlerdi. Sakat ya da eksik oyuncuları bulunmuyor. 

Monaco, rakibine göre daha geniş ve daha formda bir kadroya sahip. Partizan özellikle evden uzakta maç kazanmak konusunda zorlanan bir takım, hatta dirençlerinin de erken kırılabildiğini gördük bir çok maçta. Son haftalarda James ile Okobo’nun ritmlerini bulmalarıyla istim üstünde olan Monaco’nun play-off potasındaki yerini sağlamlaştırmak ve ilk 4 yarışına dahil olabilmek adına evinde bu tarz maçlarda hata yapmayacağını düşünüyorum. Düşük farkla da olsa kazanarak evdeki serilerini 4 maça çıkarmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.43
Betroad Oranı: MS 1 (-3.5) – 1.65
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Yunanistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

BC Maroussi – Apollon Patras İddaa Tahmini 04.03.24

Yunanistan Ligi 19. hafta mücadelesinde BC Maroussi Pazartesi günü saat 18:15’de Apollon Patras ile karşılaşacak. …