Anasayfa / İddaa Kuponları / Günün İddaa Kuponu 31.01.24

Günün İddaa Kuponu 31.01.24

NBA programında Çarşamba gününün ilk saatlerinde oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, işte karşınızda Günün İddaa Kuponu. Herkese bol şanslar. 

Atlanta Hawks – Los Angeles Lakers : ÜST (244.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (244.5) – 1.69 (intobet)

İki takım arasında aslında kağıt üstünde hem kalite hem de seviye farkı var. Lakers’da Davis olmasa da Lebron, Russell, Hachimura, Reaves gibi değerli skor opsiyonları var. Son maçlarda ritmini bulan Young’ın yanı sıra Bogdanovic ve Bey gibi silahlarla Hawks’ın da rakibine yüksek tempoda atarak karşılık vereceğini düşünüyorum. Bu nedenle de taraf bahsinden önce ana tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

Boston Celtics – Indiana Pacers : MS 1 (-5.5) – 1.43 (İddaa) & MS 1 (-5.5) – 1.68 (intobet)

Elbette iki takım arasında net bir siklet farkı var. Boston sadece konferansın favorilerinden birisi değil, NBA’in şampiyonluk adaylarından birisi aynı zamanda! Porzingis oynasa da oynamasa da Tatum, Holiday, White, Brown gibi silahların liderliğinde evlerinde hata yapmayacaklarını, Haliburton’nu dönüşüne rağmen yine de kendi sikletlerinde olmayan Pacers’ı düşük farkla da olsa yenebileceklerini tahmin ediyorum. 

New York Knicks – Utah Jazz : ÜST (227.5) – 1.47 (İddaa) & ÜST (227.5) – 1.69 (intobet)

Knicks son dönemde rakibine göre çok daha formda ki bu maçta ev sahibi avantajı da var ceplerinde. Normal şartlarda ağır favori derdik onlar için ama Fournier ile Randle’ın sakatlanması ve Anunoby’nin de durumunun belirsiz olması taraf bahsi açısından riskleri arttırıyor. Bu nedenle de takımların tempolarına ve son maçlarda sergiledikleri hücum performanslarına dikkat çekmek istiyorum. Özellikle Jazz’ın yumuşak savunmasını da düşünerek öncelikli tercihim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: 3.09
intobet Oranı: 4.80Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

NBA iddaa tahmin ve analizleri

Cleveland Cavaliers – New York Knicks İddaa Tahmini 04.03.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Cleveland Cavaliers Pazartesi günü saat 03:00’da New York Knicks ile karşılaşacak. …