Anasayfa / Golden State Warriors / Golden State Warriors – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 31.01.24

Golden State Warriors – Philadelphia 76ers İddaa Tahmini 31.01.24

NBA Batı Konferansı ekibi Golden State Warriors Çarşamba günü saat 06:00’da Doğu ekibi Philadelphia 76ers ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Rexbet toplam sayı limitini 232.5 olarak açıklamışlar. 

Warriors son 5 maçından 4 tanesini kaybetti ve bu sezon hayal kırıklığı yaratmaya devam ediyorlar…. Şuana kadar sadece 19 galibiyet toplayabildiler ve bu da onları bırakın play-off’u play-in yarışından bile 5 adım uzakta tutuyor! Diğer yandan evlerindeki son 5 maçlarına baktığımızda sonuçlardan bağımsız olarak bize yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerini gördük. O maçlarda minimum 246 sayı çıkmıştı! Yine Moody, Paul ve Payton’dan faydalanamayacaklar. 

Sixers ise son dönemin formsuz ekiplerinden birisi. Üst üste 3 maçlarını kaybettiler ve bu nedenle de 29 galibiyette kaldılar. Hem İLk 2 sıradan uzaklaştılar 3 galibiyetle hem de alttan gelen Knicks ile Cavs onlara artık çok yaklaştı! Evden uzaktaki son 3 sınavlarına baktığımızda iki maçta ortak noktanın yumuşak savunma ve yüksek skor olduğunu görebiliriz. O maçlarda bize sırasıyla 256 ve 234 sayı izletmişlerdi. Batum, Covington, Maxey ve Melton’dan faydalanamayacakları gibi Embiid’in durumu ise maç saatinde belli olacak. 

Normal şartlarda iki takım da tam kadro olsa denk güçlerin kapışması derdik. Ama Sixers’da Maxey’nin olmaması ve Embiid’in durumunun belirsizliği taraf bahsi açısından kafaları karıştırıyor. Diğer yandan özellikle Warriors’un son maçlarda Curry, Thompson, Wiggins, Kuminga gibi silahlarla ne kadar yüksek skorlara çıkabildiğini biliyoruz. Sixers’ın da savunması yumuşak kalıyor ama onlar da atarak karşılık verebilecek durumdalar. Bu nedenle de öncelikli beklentim toplam baremden üst seçeneği olacak. 

İddaa Oranı: ÜST (232.5) – 1.47
Rexbet Oranı: ÜST (232.5) – 1.70
Güven Endeksi: 8Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

basketbol günün iddaa tahminleri basketboltahmin.net

Günün İddaa Kuponu 04.03.24

NBA programında Pazartesi günü sabaha karşı oynanacak maçlara dair en güvendiğim tahminleri sizin için seçtim, …