Anasayfa / Chicago Bulls / Chicago Bulls – Toronto Raptors İddaa Tahmini 31.01.24

Chicago Bulls – Toronto Raptors İddaa Tahmini 31.01.24

NBA Doğu Konferansı mücadelesinde Chicago Bulls Çarşamba günü saat 04:00’da Toronto Raptors ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet misafir takım lehine 5.5 handikap belirlemişler. 

Bulls 2 maçını üst üste kaybettikten sonra 2 gün önceki son maçta konuk olduğu Batı’nın zayıf ekiplerinden Portland’ı 8 sayı farkla geçerek tekrar kendisine gelmişti. Bu sayede de 22 galibiyete ulaştılar ve kendilerine 9. sırada, play-in potasında sağlam bir yer buldular. O son maçta DeRozan 20 sayı, 7 ribaund, 6 asist, Drummond 15 sayı, 7 ribaund, White 15 sayı, 5 ribaund, 9 asist ve Vucevic 14 sayı, 7 ribaund ile galibiyet getiren isimlerdi. Bu maçta da LaVine ve Williams’dan faydalanamayacaklar. 

Raptors ise konferansın vasat ekiplerinden birisi. Son 10 maçtan sadece 1 galibiyet elde edebildiler ki 5 maçtır da üst üste kaybetmeyi sürdürüyorlar… Bu nedenle de 16 galibiyette kaldılar ve artık play-in potasından da uzaklaşmış durumdalar. Evden uzaktaki kötü serileri de 5 maça çıktı. Son 3 deplasman maçlarında Jazz’dan 32 sayı ve Knicks’den 26 sayı fark yedikten sonra dişlerine göre bir rakip olan Hawks’a direnmişler ama 1 sayı ile yine kaybetmişlerdi. Barrett’dan faydalanamayacakları gibi, Poeltl ile Qıickley’nin durumları ise net değil.

İki takım arasında hem kalite hem de tecrübe anlamında net farklar olduğu gibi özellikle Raptors’un son dönemdeki kötü grafiği de dikkate alındığında sahada oynanan basketbol anlamında da siklet farkı olduğu bir gerçek. Tüm bunlara bir de Bulls’un ev shaibi avantajını ekleyince ibre onlara dönüyor zaten. DeRozan, Vucevic, Drummond gibi tecrübeli silahların liderliğinde handikapı geçerek kazanmalarını bekliyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.52
intobet Oranı: MS 1 (-5.5) – 1.82
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

Hırvatistan Ligi iddaa tahmin ve analizleri

GKK Sibenka – Dubrava İddaa Tahmini 20.02.24

Hırvatistan Ligi 20. hafta mücadelesinde GKK Sibenka Salı günü saat 20:00’da Dubrava ile karşılaşacak. Best10 …