Anasayfa / Astros / Astros – Freseros İddaa Tahmini 08.09.23

Astros – Freseros İddaa Tahmini 08.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Astros Cuma günü saat 05:15’de Freseros ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de Best10 misafir takım lehine 10.5 handikap belirlemişler.

Astros son dönemin formda ekiplerinden birisi. Üst üste 3 maçlarını kazandılar ve bu sayede 5 galibiyete ulaştılar, zirve koltuğunu Libertadores ile paylaşıyorlar. Son 2 maçlarında deplasmanda olmalarına rağmen üst üste Dorados’u önce 7’şer sayı farkla geçmeyi bilmişlerdi. Son maçı 88-95 kazanırken Ledbetter 29 sayı, 7 ribaund, 5 asist ile MVP performansı ortaya koymuş, De Bisschop 14 sayı, 4 ribaund, 4 asist ve Erik Thomas da 13 sayı, 4 ribaund ile galibiyeti getiren diğer isimlerdi.

Freseros cephesinde ise işler bir türlü yoluna girmiyor… Bu sezon çıktıkları 6 maçının tamamını kaybettiler! Şuana kadar rakipler onlara maç başına 7 sayı farkla üstünlük kurdular. Son deplasman maçlarında ise konuk oldukları Santos’a zaman zaman direnseler de 6 sayı farkla yenilmekten kurtulamadılar. Son maçta ise evlerinde olmalarına rağmen Panteras’a 93-99 ile kaybetmişlerdi. O maçta Joel James 17 sayı, 9 ribaund, Tanner 14 sayı, Dunbar 16 sayı ile direnen başlıca isimlerdi.

İki takım arasında puan tablosuna bakınca da gördüğümüz üzere net farklar var. Astros ligin zirve takipçilerinden birisi ve son maçlarda çok formdalar. Onların aksine Freseros ise son sıralara demir atmış durumda ve 6 maçtır da galibiyetle tanışabilmiş değil. Evet son maçlarda en azından direnerek çift haneli farklarla yenilmediler ama bu kez karşılarında kalite farkını net olarak hissedecekleri bir rakip olacak. Ev sahibi ekibin sürprize izin vermeyeceğini ve Ledbetter, De Bisschop, Thomas gibi etkili silahların liderliğin de kazanırken çift haneli farkı da yakalayacağını tahmin ediyorum. 

İddaa Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.58
Best10 Oranı: MS 1 (-10.5) – 1.79
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

İspanya Liga Endesa iddaa tahmin ve analizleri

UCAM Murcia – Tenerife İddaa Tahmini 30.09.23

İspanya Liga Endesa 3. hafta mücadelesinde UCAM Murcia Cumartesi günü saat 21:45’de Tenerife ile karşılaşacak. …