Anasayfa / İddaa Tahminleri / Santos de San Luis – Panteras İddaa Tahmini 08.09.23

Santos de San Luis – Panteras İddaa Tahmini 08.09.23

Meksika Ligi mücadelesinde Santos de San Luis Cuma günü saat 05:00’da Panteras ile karşılaşacak. Hem İddaa hem de intobet toplam sayı limitini 177.5 olarak açıklamışlar.

Santos ilk 4 maçını kazanarak sezona nefis bir giriş yapmıştı ama sonrasında üst üste 2 maçlarını kazanarak bir düşüş yaşadılar, halen çıkabilmiş değiller. İlginç olan ise bu iki maçı üst üste deplasmanda, birer gün arayla aynı rakibe Libertadores’e karşı ve evet sıkı durun aynı skorlarla, 100-83 ile kaybetmiş olmalarıydı! Hücum gücü yüksek bir takım olduklarını ama aynı zamanda savunmalarının da yumuşak kaldığını biliyoruz. Adonys Henriquez 17.8 sayı, Rakeem Christmas 15.0 sayı ve Tjader Fernandez 13.8 sayı ile takımın öne çıkan skor opsiyonları konumundalar.

Panteras ise rakibinin aksine sezona kötü başlamış, üst üste 3 maçını kaybetmişti. Ama sonrasında üst üste 3 maçlarını kazanarak kendilerien gelmişlerdi ve halen o serinin içindeler, dolayısıyla istim üstündeolduklarını söyleyebilririz. Onlarında bu seride bizlere yüksek tempoda, bol skorlu mücadeleler izlettiklerinin altını çizelim. Sırasıyla 185, 183 ve 192 sayı üretilmişti o maçlarda! Gary Rickes 16.2 sayı, Negron 11.8 sayı ve eski Yalovalı Conklin 10.5 sayı ile takımın öne çıkan isimleri konumundalar. 

İki takım form grafiği açısından son dönemde birbirlerinin zıttı konumda olsalar da genel performanslarına bakınca denk güçlerin kapışması olacak diyebiliriz. Bu nedenle de taraf ya da handikap bahislerini riskli görüyorum. Diğer yandan iki takımın da son dönemde hücum odaklı bir basketbol oynadıklarını ve savunmayı boşladıklarını da gördük. Dolayısıyla bu maçtan da bana üst kokusu geliyor. Karşılıklı olarak 85 baremini zorlanmadan geçmelerini bekliyorum. 

İddaa Oranı: ÜST (177.5) – 1.60
intobet Oranı: ÜST (177.5) – 1.80
Güven Endeksi: 7Hakkında Basket Guru

Mutlaka bakın

FIBA Şampiyonlar Ligi iddaa tahmin ve analizleri

Bakken Bears – KB Peja İddaa Tahmini 25.09.23

Antalya’da düzenlenen FIBA Şampiyonlar Ligi eleme turu çeyrek final maçında Bakken Bears Pazartesi günü saat …