Anasayfa / Anadolu Efes / Ataman: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu final serisinde de devam ettirmek istiyoruz…”

Ataman: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu final serisinde de devam ettirmek istiyoruz…”

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play-off final serisinde Fenerbahçe Beko ile karşılaşacak olan Anadolu Efes’te baş antrenör Ergin Ataman, final serisi ile ilgili görüşlerini şöyle açıkladı: “Sezon boyunca oynadığımız iyi basketbolu Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi play off final serisinde de devam ettirmek istiyoruz. Hazırlıklarımız devam ediyor.”

Takım kaptanı Doğuş Balbay ise görüşlerini şöyle ifade etti: “Çok yakından tanıdığımız bir rakip olan Fenerbahçe Beko ile Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi finalinde karşılaşacağız. Sezonun açılışını Fenerbahçe Beko maçı ile yapmıştık, kapanışını da yine Fenerbahçe Beko’ya karşı oynayarak yapacağız. Fenerbahçe Beko, Euroleague’in en iyi takımlarından biri. Basketbol Süper Ligi’nde de en üst sıraları bizimle beraber paylaşıyorlar. Kıran kırana maçlar olacak hiç şüphesiz. Saha avantajını elimizde bulunduruyoruz ve bu avantajı kullanmak istiyoruz. Tüm seyircilerimizi maçlarımıza bekliyoruz. Kesinlikle her maç çok zorlu geçecek. Seri uzun sürebilir ama sonuçta galip gelen taraf biz olmak istiyoruz ve sezonu kupayla kapatmak istiyoruz.”

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

BSL Basketboltahmin.net iddaa tahmin ve anzlizleri

Türk Telekom – Anadolu Efes İddaa Tahmini 15.03.20

ING Türkiye Basketbol Süper Ligi 23.hafta mücadelesinde Türk Telekom Pazar saat 17:30’da Anadolu Efes ile …