Anasayfa / Alba Berlin / Oldenburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 09.06.19

Oldenburg – Alba Berlin İddaa Tahmini 09.06.19

Almanya easyCredit BBL yarı final serisi 3.maçında Oldenburg Pazar saat 16:00’da Alba Berlin ile karşılaşacak. İddaa toplam sayı limitini 179.5 olarak açıklamışken Bets10 ise limiti 177.5 olarak belirlemiş.

Oldenburg sezonun flaş ekibi olarak ilk 2 maçta hayal kırıklığı yaratmıştı. Özellikle evinde kaybetmeleri ve son maçta sadece 68 sayıda kalmaları hayli dikkat çekiciydi. Şimdi reaksiyon gösterme zamanları geldi çünkü bu maçı kaybetmeleri durumunda sezon onlar için sona erecek. Evlerindeki bu maçta Cummings ve Paulding liderliğinde oyunu istedikleri gibi yüksek tempoda oynayacaklarını, bu kez bizi alıştırdıkları 90 sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum.

Koç Reneses’in öğrencileri sezon içerisinde zaman zaman inişler çıkışlar yaşamış olsalar da play-off’da ivmelendiler ve yakaladıkları ritmle yarı finalde de 2-0 öndeler. Ulm serisinde ve bu seride ilk maçta olduğu gibi normal hücum tempolarına çıkacaklarını düşünüyorum. Son maç Oldenburg için olduğu gibi onlar için de pek gösterge değil. Hermannsson, Siva, Giedraitis üçlüsü ile ev sahibinin tempoyu forse etme isteğine aynı şekilde cevap vereceklerini ve 90 sayılara çıkacaklarını düşünüyorum.

Serinin ikinci maçı bana göre iki takım için de gösterge değil. Sezonda ve play-off’larda şuana kadar sergiledikleri performansın çok gerisinde kaldılar hücum anlamında. Bu maçta bizlere alıştırdıkları yüksek tempo basketbolunu sergileyeceklerini ve hücumda tekrar ritmlerini bularak karşılıklı olarak 90 sayılara çıkabileceklerini düşünüyorum. Bu nedenle de tercihim üst seçeneği olacak.

İddaa Oranı: ÜST (179.5) / 1.70
Bets10 Oranı: ÜST (177.5) / 1.68
Güven İndeksi: 8/10

Yorum bölümü yakında aktif edilecektir.


Hakkında basketboltahmin

basketboltahmin

Mutlaka bakın

Basketbol analizleri - Basketboltahmin.net

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor – Final Gençlik 18.03.20

Türkiye Basketbol Ligi 24.hafta mücadelesinde Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Çarşamba saat 18:00’da Final Gençlik ile karşılaşacak. …